anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sosește luna aceasta android 12 pe S10?

capirosi
Junior
Sosește luna aceasta android 12 pe S10?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Dacă nu mă înșel a sosit deja.. eu am găsit dimineață pe telefon update în așteptare. Nu m-am uitat ce este nou, am observat doar, pentru ca folosesc destul de mult whatsapp, ca au aparut niste chestii noi în aplicație, de exemplu poți crea niște emoji si combinații de emoji.. și că se mișcă mai ușor telefonul.. LE: Am verificat acum, este Android 12.. de obicei nu mă uit la aceste actualizări, să vad informații... stiu că trebuie făcute, doar apăs pe actualizare și-mi vad de alte treburi..

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Jay
Campion certificat
Dacă nu mă înșel a sosit deja.. eu am găsit dimineață pe telefon update în așteptare. Nu m-am uitat ce este nou, am observat doar, pentru ca folosesc destul de mult whatsapp, ca au aparut niste chestii noi în aplicație, de exemplu poți crea niște emoji si combinații de emoji.. și că se mișcă mai ușor telefonul.. LE: Am verificat acum, este Android 12.. de obicei nu mă uit la aceste actualizări, să vad informații... stiu că trebuie făcute, doar apăs pe actualizare și-mi vad de alte treburi..

mihai_13
Maestru
- capirosi - DACA te "pricepi" poti face flash cu Odin Android 12 pentru S10 care firmware deja a aparut pentru Elvetia - (nu pierzi garantie -daca mai este in garantie S10) - cred ca pana la sfarsitul lunii ianuarie va "apare" si pentru ORO-ROM-CNX - daca nu vrei sa astepti poti incerca ce ti-am scris mai sus - si un link cu firmware https://samfw.com/firmware/SM-G973F/AUT/G973FXXUEGULB - ps - am verificat acum pentru ROM este firmware android 12 - pentru ORO si CNX inca nu (se pare) firmware ROM https://samfw.com/firmware/SM-G973F/ROM/G973FXXUEGULB

Razvan
#StarMember
A apărut deja, a postat colega Jay.

delfinas
#StarMember
Cum a scris Jay, a aparut si Android 12. Uneori, update-urile de sistem nu apar la toate terminalele simultan, ci mai conteaza de unde au fost achizitionate, daca au un alt firmware, stock ROM, cum a specificat si Mihai. Oricum, e bine sa mai cercetezi periodic partea de actualizare software, poate uneori nu primesti notificare ca a aparut o actualizare noua.

mihai_13
Maestru
Si apropo +10 pentru Samsung care si-a respectat blazonul si a "dat" cum a promis 3 up-to-date incepand cu S10 -seria S10 pentru care va fi ultimul up to date major - pentru seria S20 si S21 vor urma si Android 13 🙂

capirosi
Junior
la mine încă nu este

Notallama
Începător
Nici eu nu am primit update-ul, tot Samsung S10, achizitionat chiar de la orange in 2019.

Makros
Începător
Am doua telefoane S10, ambele achizitionate de la Orange si niciunul nu a primit inca update-ul. 😞

Andu79
Începător
Si in continuare asteptam....vreo veste, ceva, Orange? mai primim si noi update-ul?

DanielaH
Moderator
@Andu79, ai primit update-ul? Despre ce model de telefon este vorba și de unde este achiziționat?