anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot lua un accesoriu in baza prelungirii unui abonament fara telefon?

Costicst
Începător
Salut , daca am prelungit abonamentul fara sa iau telefon , acum pot merge sa iau un accesoriu in baza prelungirii de atunci ?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Accesoriile nu fac obiectul ofertelor de fidelizare. Spre exemplu, la achizitia unui accesoriu prin prelungire de abonament valoarea punctului OTY este cea standard, si nu de 3x ca in cazul achizitiei de telefon. Prin urmare accesoriile se pot achizitiona oricand la pretul de lista din care se scad eventualele puncte OTY.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

FaraUnID
Campion certificat
Produsele din magazin se pot achizitiona oricand, la pret standard, din care se scad eventualele puncte OTY fara a fi nevoie sa prelungesti abonamentul.

Costicst
Începător
Nu mi ai inteles , eu vreau sa iau pe prelungirea facuta atunci , nu sa cumpar cu bani.

Jay
Campion certificat
@Costicst, in baza prelungirii unui abonament, nu primesti accesorii gratis.. ai vazut tu vreo oferta de genul asta la Orange?..

Costicst
Începător
Nu , tocmai de aia am vrut sa intreb , multumesc pt raspuns.

FaraUnID
Campion certificat
Accesoriile nu fac obiectul ofertelor de fidelizare. Spre exemplu, la achizitia unui accesoriu prin prelungire de abonament valoarea punctului OTY este cea standard, si nu de 3x ca in cazul achizitiei de telefon. Prin urmare accesoriile se pot achizitiona oricand la pretul de lista din care se scad eventualele puncte OTY.

Razvan
#StarMember
Nu, in baza prelungirii poti obține un discount in euro sau puncte thank you pe care le poti utiliza la achiziția unui telefon + accesoriu aferent la acea dată. Ulterior, oricând poti achiziționa un accesoriu din magazinul online, utilizând ca discount un voucher de 10% acordat de ziua ta de naștere sau puncte OTY:

Iuliandt
Junior
Da. Doar ca punctele in magazin au o valoare mai mica decat online.

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu iau oricând accesorii, dacă îmi convin prețurile, chiar pe puncte thank you, dar nu merge să le iei gratis, la prelungire. Singura reducere este cu 10%, când ți se dă voucher pentru ziua de naștere.