anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot beneficia de creditul my reserve daca sunt in biroul de credit?

Ctruta89
Începător
Pot beneficia de creditul my reserve daca sunt in biroul de credit?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

@Ctruta89, ai reușit să obții creditul?

Condițiile de eligibilitate pentru a aplica sunt urmatoarele (actualizate): clienți persoane fizice cu rezidență fiscală în România, cu vârsta de peste 20 ani, venit net lunar de minimum 1.000 lei și cu vechime minimă de 3 luni raportată la ANAF, la actualul loc de muncă. (https://www.orange.ro/help/ce-condiii-trebuie-s-ndeplinesc-pentru-a-aplica-10528).

 

Update 01.09.2021: Din data de 1 septembrie 2021 My Reserve nu mai face parte din oferta Orange Money. Acest serviciu a fost înlocuit de cardul de credit, care include mai multe beneficii. Pentru clienții existenți My Reserve nu se schimbă nimic, ei vor continua cu acest serviciu.

Vizualizare soluţie în postul original

19 Răspunsuri 19

Eluta
Junior entuziast
Intrebarea lui era daca este verificat la biroul de credit nu care sunt conditiile pr credit

Ascary
Campion certificat
A,ok Eluta si stii tu sigur ca Orange nu verifica daca solicitantul nu este rau platnic pe undeva?

Eluta
Junior entuziast
Da stiu .... ifn nu au treaba cu băncile

Lucian1989
Junior
Cel mai probabil nu vei putea lua un credit. Dacă ești în BC. Orice banca sau ifn fac verificări la anaf și în BC. Dar pot găsi o soluție cu un card de credit. Dar slabe șanse

Lucian1989
Junior
Am fost la un magazin orange Shop. Pentru un credit și am fost respins automat pentru ca sunt în BC. Deci nu cred ca ai vreo șansă dacă ești în BC