anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Telefonul afiseaza orice apel primit cu numar privat

TatianaC
Junior
  • în urma portarii  din rețeaua Vodafone i Orange ( mai precis OROC) am primit noua cartela SIM. Totul in regula .  Dupa cateva zile, orice apel primit ( de la contactele din tel sau de la alta persoana) imi apar cu nr privat. 
  • Am fost la punctul de lucru din Campina( jud Ph) , unde mi-au fost verificate setările telefonului și mi-a fost schimbata cartela SIM. Problema persista. Mi s-a spus ca e un incident tehnic și se va rezolva în ziua următoare. Nimic, bine înțeles.  Am făcut sesizare pe site la secțiunea reclamații, am primit un fel de nr de înregistrare și... nimic. 
  • Va rog sa imi dati o solutie: ANPC sau ANCOM?
1 Soluţie acceptată‚

Azi în sfârșit s-a rezolvat problema. Am fost sunata de un domn de la deranjamente și m-a îndrumat pentru rezolvarea  acestei probleme . Era nevoie de activarea unei extraoptiuni gratuite la  departamentul.comercial.Multumesc. mult!

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

DanielaH
Moderator

@TatianaC, bun venit în Comunitate!

Îmi pare rău pentru situația ta. Ne poți da, te rog, numărul sesizării să verificăm și noi cu colegii?

Sesizare nr 102508714

 

Mulțumesc frumos! Ne poți oferi și codul de abonat, te rog?

Cod abonat R3021800005575

 

Colegii ne-au răspuns că te vor contacta pentru verificarea punctuală a situației. Te așteptăm să revii cu vești bune în Comunitate să ne spui cum s-a rezolvat.

Mulțumesc! Sapramana aceasta nu voi putea răspunde la telefon.  Pot fi contactata începând de la 1 septembrie

Azi în sfârșit s-a rezolvat problema. Am fost sunata de un domn de la deranjamente și m-a îndrumat pentru rezolvarea  acestei probleme . Era nevoie de activarea unei extraoptiuni gratuite la  departamentul.comercial.Multumesc. mult!

Tatiana, mulțumim și noi pentru confirmare. Mă bucur că s-a rezolvat. Te mai așteptăm în Comunitate.

TatianaC
Junior

102508714