anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu se vede nici un canal pe satelit

ADI66
Junior

Buna. Nu vad nici un program pe satelit, pe toate apare textul: daca nu v-ati abonat la acest canal sau pentru confirmare plata,apelati ....Si asta de azi noapte de pe la 2:30.Am restartat receiver,am scos cartela,nimic.

18 Răspunsuri 18

DanielaH
Moderator

Salut, @ADI66!

Este o situație cunoscută și colegii noștri de la departamentul tehnic fac toate demersurile necesare pentru remedierea sa într-un timp cât mai redus.

Mulțumim pentru înțelegere.

Bine de stiut, macar incetez sa mai incerc sa sun la voi, caci este imposibil practic in dimineata asta...

Multumesc

Ok,mulțumesc pentru răspuns.

Bună. Când se remediază?? Este bătaie de joc … 

  • Salut,
  • Mai sunt totusi canalele HD care sunt blocate si alte canale au intreruperi audio/video.
  • Mai dureaza?
  •  

geluvlad
Începător

TV Sateli Eroare 4

Știe cineva ce se întâmplă cu cei de la Orange? Nu răspunde nici un consultant și din aplicație nu poți rezolva nimic.

 

Buna @geluvlad 

Este o problema cunoscuta si se lucreaza la remedierea ei. Raspuns oficial ai AICI 

Ionut1985
Începător

Salut  ! Merge cuiva televiziunea prin satelit ??? Îmi apare msj “ acest serviciu este blocat ! Oare de ce ??……

Dragos1970
Începător

Cand se reglementeaza situatia? 

Cristian005
Începător

Buna ziua, nici mie de dimineata nu imi functioneaza tv ul

Gabirosu
Începător

Ce se intampla? Nu raspunde nimeni la telefoane și Djingo, asistentul virtual ma ignora. Nu mai sunteți în stare sa oferiți servicii? Când dați drumul la semnal?

 

 

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Colegii ne-au spus că este nevoie de un nou restart la receiver. 

@ADI66 @florin1232 @Anonim3 @geluvlad @Ionut1985 @Dragos1970 @Cristian005 @Gabirosu puteți da un restart, vă rugăm și să ne spuneți dacă funcționează apoi?

Unele programe merg altele nu ! 🥹

Am tot resetat ambele decodoare și am câteva canale 😁 dar în rest am același erori 1-eroare 4 pe 2- eroare 14