anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu este conexiune internet București

Felicia3
Junior entuziast

În zona Berceni - Pta Reșița nu este conexiune internet de mai bine de o ora, TV funcționează însă internet este conectat dar fara internet acces

81 Răspunsuri 81

Alex_Banu
Junior

Confirm problema si in zona Metalurgiei.

Am incercat sa contactez suport clienti dar mi-a inchis dupa 5 min si mi-au spus ca sunt toti operatorii ocupati.

Suspectez ca e o problema mai mare deoarece nu mai functioneaza nici aplicatia my orange pentru serviciile de fix. Incarca intruna dar nu returneaza nimic.

Aceeași problema și la Dej

Si la Buzau

Nu merge nici internetul nici tv

Sunt picate retelele orange, telekom si din ce am auzit si digi 

Doar ca furnizorii nu au trimus macar un sms/mass mail de scuze de la reluarea serviciilor.

la Digi a mers super ok televiziunea. Macar atat in contextul general de izolare aproape totala.

stefan2525
Începător

Confirm .Aceleasi probleme si pe zona Fundeni-Sector 2

Darky88
Junior

cluj, manastur, aceeasi problema

@Darky88: Cluj, Mărăști,  date mobile sunt funcționale. Nu am net fix ca să îți pot confirma.

Alex_Banu
Junior

Bun, inseamna ca s-a impiedicat cineva de un cablu la Orange Communications si au scos netul din priza in toata tara.

Pare o problema legata de migrarea catre Orange Romania.

A, si chestia asta nu trebuia anuntata si planificata noaptea? Sau noi, clientii, nu contam decat la plata facturilor?

Mysteeyo23
Junior

Dristor, nimic... call center, nimic... aplicatia, nimic.... de mandra minune...

Darky88
Junior

Faina treaba. Mi-au sters postarea. La call center am stat 1h fara sa raspunda nimeni, iar acum mu mai merge nici sa apelezi numarul. Cred ca urmeaza o discutie cu anpc

@Darky88, nu, nu am șters-o. Am mutat-o aici pentru că este vorba tot de Cluj. Fix acum îți scriam în mesaj privat.

Am trimis și noi mai departe sesizările voastre colegilor de la departamentul tehnic.