anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa transform optiunea de 16E in roaming in credit?

EbbyPit
Începător
Buna ziua, mi-am reîncărcat o optiune de 16E in roaming si nu imi merge din cauza ca am depasit limita rezonabila de utilizare in roaming. Vreau sa stiu daca pot sa transform aceasta optiune din nou in credit de 16E
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Optiunea se poate transforma in credit doar in primele 24 de ore de la activarea cartelei, cu mentiunea ca nicio resursa din optiune nu trebuie sa fie consumata. Multumim!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Din cate stiu eu, nu. Dar ia legatura cu cineva de la Relatii Clienti (+40 374 300 300) sau pe chat-ul Djingo (https://www.orange.ro/servicii/chatbot/) si intreaba daca se poate face ceva in sensul asta. Poate sunt dispusi sa faca o exceptie.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Teoretic, dacă nu ai reușit deloc să consumi din ea, cred că poți cere acest lucru la Serviciul clienți și au mai fost destule cazuri în care s-a rezolvat problema. Contactează-i prin Chat Djingo sau prin ce alte mijloace ai la dispoziție de acolo și vezi ce răspuns îți dau! Sper să reușești! Succes!

Salut, Optiunea se poate transforma in credit doar in primele 24 de ore de la activarea cartelei, cu mentiunea ca nicio resursa din optiune nu trebuie sa fie consumata. Multumim!