anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Abonament prepay roaming

Edyson
Începător
Buna ziua ,oare știți cumva daca este posibil sa faci un abonament prepay pentru roaming cu cât mai multe date ? Orice răspuns e binevenit
1 Soluţie acceptată‚

Pololică
#StarMember
Cred ca o clarificare ar fi bine venita: prepaid (cartela) sau postpaid (abonament)? Daca te referi la o extraoptiune, cum zice si @Flo, cea de 14E credit are cel mai mult net disponibil (sau orice extraoptiune care ofera acces la roaming (de minim 10E)). Daca vrei abonament, cele comerciale sunt pana la 25E (tva inclus) si ai, pe langa netul in SEE raportat la valoarea abonamentului (25E, din care se scade TVA), 1GB (mai corect 1.000MB) in roaming NON SEE (Turcia, Serbia, SUA, etc. Le vezi la detaliile abonamentului), DAR se face pe o perioada minima contractuala.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
@Edyson> Bun venit în Comunitate. Pentru utilizarea în roaming a resurselor Orange, una dintre cele mai ok opțiuni cu resurse minute și net mi se pare a fi ”Opțiunea de 14 euro”, cu valabilitate 30 de zile. Vezi atasament pentru detalii.

Pololică
#StarMember
Cred ca o clarificare ar fi bine venita: prepaid (cartela) sau postpaid (abonament)? Daca te referi la o extraoptiune, cum zice si @Flo, cea de 14E credit are cel mai mult net disponibil (sau orice extraoptiune care ofera acces la roaming (de minim 10E)). Daca vrei abonament, cele comerciale sunt pana la 25E (tva inclus) si ai, pe langa netul in SEE raportat la valoarea abonamentului (25E, din care se scade TVA), 1GB (mai corect 1.000MB) in roaming NON SEE (Turcia, Serbia, SUA, etc. Le vezi la detaliile abonamentului), DAR se face pe o perioada minima contractuala.

Viocat
Senior certificat
Daca folosesti roamingul in see poti face un abonament prepaid la yoxo . Ptr 39 lei ai 5.35gb internet inclus ptr roaming sse, iar national 150gb.