anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Valabilitate cartela si perioada ei de gratie - prepay

Anca07
#StarMember
Daca vrem sa aflam care este valabilitatea cartelei prepay si/sau perioada de gratie a acesteia, putem accesa meniul self care la *100# urmand pasii de mai jos:
● accesarea optiunii 5 "Contul meu, PUK si blocare numar"
● accesarea optiunii 6 "Valabilitate cartela"
● din meniul aparut putem alege perioada activa/perioada de gratie/info despre acestea 2
● vom primi un mesaj in care vom fi informati de data pana la care cartela este valabila/perioada de gratie sau info despre acestea

Am atasat si poze care explica pasii. Sper sa va ajute!
8 Răspunsuri 8

Miha_Z
#StarMember
Multumim de informatii! Sunt mereu bine venite.

Jay
Campion certificat
Ce de informații.. mulțumim Anca.. :) Eu am început sa folosesc o cartelă, ca să nu se mai irosească.. dar, n-am fost niciodată as la partea de prepay..

Anca07
#StarMember
Am dat peste informatii din nevoia de a sti exact cat mai pot folosi o cartela prepay fara sa o incarc cu sume mari care sa imi ofere o valabilitate si o perioada de gratie mai mari. Sper sa ajute si pe altii 🙂

teacher_
#StarMember
De regulă mie îmi apar informațiile și când efectuez reîncărcare...in mesajul primit apare inclusiv perioada de grație a cartelei.

Anca07
#StarMember
Da teacher, ca si numar de zile aferente incarcarii efectuate, insa nu apare data pana la care cartela este in perioada de gratie sau valabilitatea acesteia.

Jay
Campion certificat
Daca vor avea răbdare sa citească ii va ajuta..

Vio73
#StarMember
Bine de știut! Ceva în plus ne ajută întotdeauna. Mulțumim!

DanielaH
Moderator
@Anca07, mulțumim pentru postare! Foarte utilă pentru toți utilizatorii PrePay!