anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot transfera de pe numărul meu Mb din opțiune pe un alt număr?

Alina_35
Începător
Bună tuturor! Pot transfera de pe numărul meu Mb din opțiunea mea pe un alt număr?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Bună Alina. Resursele incluse în cadrul unei EO (extraoptiuni) nu sunt transferabile.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

FLo1
#StarMember
@Alina: Bun venit in Comunitate. Din pacate, resursele de pe un prepay nu sunt transferabile.Poti transfera partial credit, dar nu resursele aferente unei optiuni.

Vio73
#StarMember
Bun venit! Dacă ai în My Orange opțiunea banca de net și ai acel număr pe cont, poți încerca. Știu că la abonamente merge să fac acest lucru.

Razvan
#StarMember
Bună Alina. Resursele incluse în cadrul unei EO (extraoptiuni) nu sunt transferabile.

Anonim
Neaplicabil
Bună, Dacă ești pe PrePay, accesează link-ul de mai jos: https://www.orange.ro/bancadenet

FLo1
#StarMember
@cocolosh: Daca dai copy/paste la un link din Google, intotdeauna va arata cu acel carnat de caractere inutile pe final. Ofera un link "curat", fii profi! ____________________ @all: "Banca de net" primeste net pe gratis de la toti, dar ofera net doar celor cu minim 5€ optiune activa pe cont.

Anonim
Neaplicabil
@Flo_1 ai dreptate dar link-ul funcționează! 😉 (am editat, acum sunt "profi"?) :) Am spus "dacă ești pe PrePay", @Alina nu ne-a dat detalii.

FLo1
#StarMember
@cocolosh: :)) Bineinteles, erai si inainte. Atat doar ca "estetic" sau daca trebuie scris (nu copiat) un astfel de link dă bătaie de cap. Ai vazut și tu că e mai elegant în forma actuală. Pe de altă parte, @Alina a scris ”opțiunea mea”, deci nu e cazul unui abonament ci a unui prepay. 😉

Anonim
Neaplicabil
@Flo_1, mulțumesc pentru aprecieri 😉