anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Este posibil sa am 2 optiuni active simultan?

AlinaBulina
Începător
Salutare! Mi-am activat astazi optiunea de 12 euro cu internet roaming, insa nu am fost atenta ca aceasta are doar internet, nu si minute nationale. Daca activez inca o optiune de 5€ cu minute nationale, ramane activa si cea de 12€ cu internet roaming. Este posibil sa am 2 optiune active in acelasi timp?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
@AlinaBulina: Bun venit în Comunitate. Dacă nu ai consumat din resursele alocate opțiunii îți recomand să soliciți la Orange (apel 300, chat Djingo sau poate ai noroc într-un OrangeShop) să schimbi opțiunea cu internet de 12E într-una cu ”minute, SMS si net”. NU poți avea două opțiuni active în același timp, cu atât mai mult una cu resurse în roaming și una cu resurse exclusiv naționale. Urmare: una o va dezactiva pe cealaltă.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

FLo1
#StarMember
@AlinaBulina: Bun venit în Comunitate. Dacă nu ai consumat din resursele alocate opțiunii îți recomand să soliciți la Orange (apel 300, chat Djingo sau poate ai noroc într-un OrangeShop) să schimbi opțiunea cu internet de 12E într-una cu ”minute, SMS si net”. NU poți avea două opțiuni active în același timp, cu atât mai mult una cu resurse în roaming și una cu resurse exclusiv naționale. Urmare: una o va dezactiva pe cealaltă.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Doua optiuni cu beneficii nationale, da. Doua optiuni, una nationala, cealalta cu roaming, nu. Concret, daca o activezi pe cea de 5 Euro in cazul asta, cea de 12 Euro cu roaming se va dezactiva.
Client Orange