anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Detalii convorbiri telefonice la cartela

camelia_5
Junior
Cum pot obtine o lista a facturilor telefonice la cartela?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
În contul tău My Orange ai posibilitatea de a vizualiza detaliile de convorbiri pentru ultimele 3 luni. Detaliile despre sesiunile de date nu sunt vizibile.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Miha_Z
#StarMember
Ai putea sa-ti faci cont My Orange si de acolo sa descarci facturile. Daca te intereseaza o lista detaliata a convorbirilor tot in cont poti vedea, dar doar pe cine ai apelat.

Jay
Campion certificat
Din ce observ, momentan se lucreaza la My Orange, vad ca sunt modificari.. Am incercat si acum sa vad detalii convorbiri pentru o cartela si imi spune ca profilul nu este compatibil cu acest serviciu.. deci, este posibil sa nu mai fie valabil pentru prepay sau, este din cauza modificarilor.. Vezi daca te ajuta acest link.. https://www.orange.ro/help/cum-verific-detaliile-de-convorbiri-4 Daca intri in My Orange - consum si facturi - cronos - si apoi numarul de telefon din dreapta sus, daca ai mai multe.. ar ttrebui sa-ti afiseze in josul paginii convorbirile.. daca mai este valabil acest serviciu la prepay.. Ai mai jos poze cu ambele variante.. aplicatie mobil și web..

Miha_Z
#StarMember
Cred ca este o problema cu aplicatia My Orange ca nu e functionala. Nu pot accesa nimic in ea. :((

camelia_5
Junior
Nu stiu ce sa zic. Am sunat la 300 si mi-a luat 15 centi. Sunt nemultumita de ei. Cred ca am sa ma transfer. In loc sa te ajute sa rezolvi o problema iti inchid telefonul. Resuni si dupa ce te plimba de colo colo spune ca vei fi taxat. Inchid repede si tot taxata sunt.

FaraUnID
Campion certificat
Mai ai un topic pe tema asta aici https://comunitate.orange.ro/questions/2387024-consultanti-neprofesionisti

camelia_5
Junior
Am cont in My Orange

DanielaH
Moderator
@Camelia, ai reușit să vezi lista cu detaliile de convorbiri în My Orange?

camelia_5
Junior
Pe martie nu.

DanielaH
Moderator
În contul tău My Orange ai posibilitatea de a vizualiza detaliile de convorbiri pentru ultimele 3 luni. Detaliile despre sesiunile de date nu sunt vizibile.