anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Desfășurător convorbiri prepay

Alex_G_
Cunoscător
Dacă am un cont My Orange și sunt pe Prepay am posibilitatea sa imi văd desfășurătorul apelurilor și al mesajelor?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt pe abonament dar meniul la My Orange e similar. Intri la detalii convorbiri si poti vizualiza apelurile si mesajele din ultimele 3 luni. Poti solicita si in Orange shop acest lucru, dar acolo iti vor oferi desfasuratorul doar pentru 30 de zile. Daca preferi aceasta varianta trebuie sa ai cu tine cartela PrePay si un act de identitate. Costul acestui serviciul este de 2,5 Euro.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Din câte știu eu, da, există această posibilitate.

Ascary
Campion certificat
Da poți verifica desfășurătorul in My Orange pe ultimele 3 luni. Poți de asemenea solicita și în orice orangeshop aceste informații contra sumei de 2,5 euro.

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt pe abonament dar meniul la My Orange e similar. Intri la detalii convorbiri si poti vizualiza apelurile si mesajele din ultimele 3 luni. Poti solicita si in Orange shop acest lucru, dar acolo iti vor oferi desfasuratorul doar pentru 30 de zile. Daca preferi aceasta varianta trebuie sa ai cu tine cartela PrePay si un act de identitate. Costul acestui serviciul este de 2,5 Euro.

Vio73
#StarMember
Dai click la detalii convorbiri și afli tot, ca și la abonament. Succes!

Jay
Campion certificat
La abonament poti vedea desfasuratorul, cu conditia sa fi activat in prealabil aceste serviciu, presupun ca si la prepay ar trebui sa fie la fel, nu vad de ce n-ai putea vedea istoricul convorbirilor..

Romeo_
Senior certificat
Serviciul este valabil doar la abonament

Miha_Z
#StarMember
Daca are cont My Orange poate vizualiza la fel ca la abonament desfasuratorul. Vio73 chiar a postat a poza cu un desfasurator de PrePay .