anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am 87GB bonus disponibili in cont dar nu-i pot folosi

PaulPinzari
Începător
Buna tuturor,
am 87GB disponibili in cont dar nu-i pot folosi, am reincarcat contul cu inca 6€ la un aparat si la fel nu merge
Imi cere sa adaug cardul, cum pot folosi acesti 5€?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@PaulPinzari, bun venit în Comunitate! Așa cum scrie și în captura de ecran atașată de tine, poți utiliza bonusul de net doar cu o opțiune activă de minimum 6E în țară sau minimum 10E în roaming, deci nu cu credit. Prin urmare, va trebui să activezi o opțiune. O poți face de la *100# sau din contul tău My Orange. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@PaulPinzari, bun venit în Comunitate! Așa cum scrie și în captura de ecran atașată de tine, poți utiliza bonusul de net doar cu o opțiune activă de minimum 6E în țară sau minimum 10E în roaming, deci nu cu credit. Prin urmare, va trebui să activezi o opțiune. O poți face de la *100# sau din contul tău My Orange. Suntem aici dacă mai ai nevoie de alte informații.

PaulPinzari
Începător
Deci trebuie sa am 6€ in cont sau sa adaug inca 1€ la cei 5€ pe care ii am

FLo1
#StarMember
Pe lângă "povestea" că e necesară opțiune, nu credit,.... observ cu uimire că ceea ce era valabil cu "doar 5€", acum Orange a mai "ciupit" din portofel 1€, că doar ce ti-e 5€ sau 6€? Trist, lamentabil și fără altă replică. Trăiască VoIP. Vorbești fără să plătești.

Grozaflorin
Junior
Du-te direct la setari sim si vezi daca ai activat netul