anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot cumpăra folosind puncte thank you?

Adina__M
Începător
Cum pot cumpăra din Orange cu punctele thank you
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Salut!

  • Poți cumpăra produse din magazinele fizice spunându-i consultantului ca vrei sa folosești si punctele pe care le ai,
  • Poti cumpăra accesorii din magazinul online și vei vedea în coșul cu produse ca ți se scade o sumă care reprezinta valoarea punctelor, de exemplu dacă ai 100 de puncte ele valorează în mod normal 10€,
  • Sau poți achiziționa online un telefon cu prelungire abonament pe 24 de luni, singurul caz în care punctele se tripleaza (de exemplu cele 100 de puncte valorează triplu, adică 30€)


Mai multe informații aici https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-t...

Eu am 352 puncte.. am atașat exemple cat valorează ele în mod normal și cât ar valora în cazul triplarii, adica in cazul achiziției de telefon cu prelungire abonament.. aceste informații se vor regăsi în pagina unde vizualizezi coșul cu produse..

 

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat

Salut!

  • Poți cumpăra produse din magazinele fizice spunându-i consultantului ca vrei sa folosești si punctele pe care le ai,
  • Poti cumpăra accesorii din magazinul online și vei vedea în coșul cu produse ca ți se scade o sumă care reprezinta valoarea punctelor, de exemplu dacă ai 100 de puncte ele valorează în mod normal 10€,
  • Sau poți achiziționa online un telefon cu prelungire abonament pe 24 de luni, singurul caz în care punctele se tripleaza (de exemplu cele 100 de puncte valorează triplu, adică 30€)


Mai multe informații aici https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-t...

Eu am 352 puncte.. am atașat exemple cat valorează ele în mod normal și cât ar valora în cazul triplarii, adica in cazul achiziției de telefon cu prelungire abonament.. aceste informații se vor regăsi în pagina unde vizualizezi coșul cu produse..

 

Razvan
#StarMember
La orice comanda online, ți se scad automat toate punctele disponibile, dacă valoarea produsului este mai mare decat numărul de puncte acumulat sau poți seta personal o valoare pe care să le consumi în acea comanda. Punctele thank you sunt valabile 3 ani de la data primului punct acumulat, după care încep să expire.

Viocat
Senior certificat
Cel mai usor accesand magazinul online, dupa ce te-ai logat in contul My orange. Vei vedea ce puncte ai disponibile si care este suma pe care o mai ai de platit pentru achizitia produselor care te intereseaza.