anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Sport se închide

Razvan
#StarMember

Începând cu 30 iunie 2024, canalele Orange Sport devin istorie. Această măsură va avea un impact asupra dvs.? Veți lua în calcul renunțarea la serviciile de televiziune disponibile prin Orange/OROC? 

93 Răspunsuri 93

ADI66
Începător

Singurul regret pentru transmisiunile din NBA,comentate de Cosmin. Sper sa preia PrimaSport aceste meciuri.

Prima Sport sau Digi Sport sigur vor prelua aceste competiții, sa sperăm că o vor face împreună.

djgogoo
Începător

Daca echipa de la Orange va ramane la prima nu iau in calcul !!altfel sigur voi renunta !! cei mai buni de de departe !!

O parte sigur va fi absorbită însă din păcate prima sport nu va putea prelua toți angajații Orange Sport.

Alexlunganu1989
Începător

Voi renunta la serviciile Orange. 

Blue12
Senior

Astea să nu dispară: CBS reality, TLC, ID, Crime and Investigation, Nicktoons (mă mai uit din când în când la SpongeBob), și Love Nature (mă uit la Orangutan Jungle School). In rest….plătesc factura degeaba, așa ca nu voi renunța la Orange

DiaconuLucian
Începător

Cred că am să renunț... Nu se poate așa ceva....

Liva
Junior entuziast

Ce bine ca se inchid. Jumate din grila tv este numai cu footbal.

Cam asta se vinde (din punct de vedere sportiv). Din pacate, vor ramane ceilalti doi competitori sa "preia" meciurile de folbal care nu vor mai fi transmise prin Orange Sport.

Orange sport era un avantaj.

Acum daca nu îți place sportul îți poți face o lista cu programele favorite.

Florin62
Junior

Cea mai mare gresala făcută de Orange

Lupu_Cristinel
Junior entuziast

Mare greseala! 

Nandy73
Junior

Condoleante dar nu imi vor lipsi fiindca deja sunt prea multe.Daca dispare sportul sa intre MTV-urile  si  niste canale  straine fiindca oricum lipsesc cu desavarsire,ex:Pro 7,Sat1,3 Sat HD,Arte HD si mai spuneti si voi 

Sigur asta este motivul pentru care le închid.🙂

Ar fi bine sa se mai gândească  deoarece pe prima sport nu prea mă bazez.

Slick
Începător

Daca nu primesc ceva la schimb, cam da!