anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Din 12 iulie nu se vor mai acorda puncte Thank You pentru tranzacții realizate prin Orange Money

And04
Senior

Salut,

După cum probabil ați aflat, Orange Money își va schimba identitatea iar din data de 12 iulie acordarea de puncte Thank You pentru plăți realizate prin Orange Money va înceta.

Las aici și un print cu mail-ul primit.

1000065300.jpg

 Vor renunța clienții în urma acestei schimbări? Ce credeți?

47 Răspunsuri 47

Razvan
#StarMember

Parerea mea este că Orange a renunțat la parteneriat să ofere puncte thank you la fiecare tranzacție, oarecum ei trebuiau să mai aibe acces la sistemul de interogare a bazei de date. Atât s-a putut și bine a fost cât a ținut minunea. Din 12 iulie, revenim cu rugăminți la echipa de retenție să ne acorde puncte thank you pe cont la prelungirea abonamentelor, ca-n vremurile vechi apuse. 

La fidelizare, întotdeauna am cerut ce doream pe mail (prin pagina de contact) și un buget în care consideram că este optim pentru mine. Când eram sunat înainte să cer, de obicei oferta era pe lângă nevoile mele (nelimitat tot cu prețul aferent, deși, în continuare, nu "consum" nelimitat) sau serviciile propuse nu se puteau instala la adresa la care doream. 

Razvan
#StarMember

Un posibil pachet de cont curent. 

https://www.alphabank.ro/welcome