anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Puncte acumulate în Comunitatea Orange

Cum știu câte puncte am în comunitatea Orange? Mulțumesc!

1 Soluţie acceptată‚

GeorgianaD
Moderator

📢Update: Odată cu migrarea la noua platformă, sistemul de puncte alocate pentru activitatea în Comunitate nu se mai aplică. Rămân recompensele sub forma de badges și niveluri. Vă lăsăm pe voi să descoperiți în Comunitate noul sistem de recompense, concursuri și ultimele noutăți. 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
In coltul dreapta sus fasesti nickul tau si nivelul la care te afli. Apesi pe numele tau si se dechide pagina profilului tau, unde pe coloana din stanga gasesti butonul "Misiunile mele" , pe care apesi si apare o fereastra, in care, in coloana din stanga, vezi imaginea unei cupe pe care scrie 1. Acolo e clasamentul membrilor si punctele fiecaruia. Un alt drum, mai scurt, e cel din pagina principala a Comunitatii, la "Clasament si activitate" gasesc "Misiunile mele", pe care apesi si se deschide fereastra de care povesteam mai sus.

Viocat
Senior certificat
Dupa ce apesi pe cupa cu numarul 1 de care ti-a scris delfinas iti vezi punctele totale. Daca vrei detaliat pe zi, saptamana, luna apesi pe butoanele cu acelasi nume aflate in dreapta butonului total.

Vă mulțumesc pentru răspuns! Doamne Ajută!

delfinas
#StarMember
Cu placere!!!

GeorgianaD
Moderator

📢Update: Odată cu migrarea la noua platformă, sistemul de puncte alocate pentru activitatea în Comunitate nu se mai aplică. Rămân recompensele sub forma de badges și niveluri. Vă lăsăm pe voi să descoperiți în Comunitate noul sistem de recompense, concursuri și ultimele noutăți.