anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicatii Orange pentru clientii OROC

Ciprian_2709
Junior entuziast

Rugaminte: cine ma poate lamuri legat de aplicatii. Sunt client OROC. Ieri am fost deconectat din aplicatia my orange si de pe orange tv connect. Am resetat parola, nu m-am putut conecta. Aseara am sunat la ei si am aflat ca aveam contul sters, nu se stie din ce cauza. Mi-au refacut contul si am putut sa ma conectez. E normal sa se intample asta?

Pe de alta parte in orange tv go te poti conecta doar de pe web, in aplicatie orange tv go nu functioneza cu toate ca la autenficiare se mentioneaza ca daca esti client OROC sa introduci datele my orange. Imi poate oferi cineva lamuriri legat si de acest aspect?

 

Va multumesc!

 

 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember

Salut Ciprian,

Vesti bune!

Incepand cu data de 22.04.2024, clientii Orange Romania Communications (OROC pe scurt), pot beneficia de acces la serviciul Orange TV Go (inclusiv in aplicatie) folosind credentialele Orange TV Connect.

De asemenea, incepand cu 15 Mai, atat site-ul cat si aplicatia Orange TV Connect nu vor mai fi disponibile. Se va folosi in continuare doar Orange TV GO.

Ai aici mai multe detalii.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

45 Răspunsuri 45

Ei au incercat sa se logheze de pe telefon cu android? Am incercat de pe mai multe telefoane si e aceeasi eroare