anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

termen livrare pe weekend

drumetu71
Junior

Salut! Am comandat un telefon pe 11, de BF, mi s-a spus ca ajunge miercuri. Este vreo sansa sa ajunga maine, luni 14? Vad ca Fan curier lucreaza si azi, duminica. Nu de alta, dar luni seara plec in vacanta si tare ce mi-ar prinde bine.

1 Soluţie acceptată‚

milord
Junior entuziast

Vineri am comandat un televizor de la Orange. Ieri dimineata a sunat curierul ca a ajuns. A fost livrat de catre SameDay. 

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Verifica statusul comenzii pe contul tau. Depinde daca s-a procesat comanda, depinde daca a plecat comanda, si depinde de firma de curierat daca ajunge sau nu maine.

Istoric vorbind, sansele sunt minime. Dar cine stie? Poate e o exceptie si ajunge maine.

Client Orange

drumetu71
Junior

Mersi! In cont nu apare nimic, dar am primit SMS ca este gata de livrare. Mda, nici eu nu cred, dar am doar speranța ca a fost preluat de curier dar nu a avut nimeni timp de actualizări in conturi din cauza BF

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Daca e gata de livrare, si nu trimis...nu stiu ce sa zic. Da un tel la 300, vezi daca au un AWB.

Client Orange

Nu ma complic! Iti dai seama ce nivel de activitate au zilele astea acolo. Oricum, ma distreaza ca la comenzi am un produs cumparat in 2018 care si acum apare ca "validare comanda" 🤣. Asa ca poate fi oricum si oriunde.

milord
Junior entuziast

Vineri am comandat un televizor de la Orange. Ieri dimineata a sunat curierul ca a ajuns. A fost livrat de catre SameDay. 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Ah, atunci poate e o sansa sa ajunga luni.

Client Orange