anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se fac livrari si in weekend?

BrosticAdrian16
Începător

Se fac livrari si in weekend?

1 Soluţie acceptată‚

Pololică
#StarMember

Din cate stiu, livrarile se fac doar in timpul saptamanii (luni-vineri), nu si in zilele libere (weekend-uri si sarbatori legale). Doar instalarile stiu ca se pot programa si in weekend (cu anumite stelute).

Totusi, ai avut optiunea de ridicare dintr-un magazin? (intreb doar, am facut o comanda acum doi ani jumatate de un telefon, dar am cerut in mod express sa mi se livreze birou). E posibil sa poti ridica din magazin si in weekend.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Pololică
#StarMember

Din cate stiu, livrarile se fac doar in timpul saptamanii (luni-vineri), nu si in zilele libere (weekend-uri si sarbatori legale). Doar instalarile stiu ca se pot programa si in weekend (cu anumite stelute).

Totusi, ai avut optiunea de ridicare dintr-un magazin? (intreb doar, am facut o comanda acum doi ani jumatate de un telefon, dar am cerut in mod express sa mi se livreze birou). E posibil sa poti ridica din magazin si in weekend.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Mai înainte era și cu livrare sâmbăta, dar acum, de vreo câțiva ani, nu a venit decât în cursul săptămânii. Poate doar dacă e cu ridicare din magazin!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Bine ai venit in Comunitate!

Intrebarea trebuie adresata firmei de curierat, pentru ca de ei depinde livrarea.

Client Orange

Daca vorbim de Cargus sau Fan Courier, depinde ce alege expeditorul (ambele firme de curierat livreaza si sambata doar la indicatiile expeditorului).

Cargus 100% lucraza in weekend (am primit de la Orange prin ei toata aparatura, dar am fost si clientul lor si am trimis cu livrare sambata).