anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Problema utilizare voucher in Magazin Online Orange

gbuze
Junior
doresc sa achizitionez un galaxy s41, fara rate, prin prelungire de abonament
la pasul 1 - detalii comanda , cand introduc voucherul, acesta se reflecta in pretul total
cand trec la pasul 2 - transport si plata, si selectez ridicare din magazin, acesta este scos automat si nu se mai regaseste in pretul total
Voucherul l-am primit aseara prin mail.
Ma poate ajuta cineva ? Consultantul orange cu care am vorbit pe chat a spus ca nu exista alta solutie decat sa mai tot incerc - deoarece doar online se poate face achizitia
37 Răspunsuri 37

RafaHelper
#StarMember
@FLo_1 Pe contul meu am 3 numere, dar daca folosesc contul de admin pot folosi toate punctele acumulate pe numarul selectat. Daca nu iti sunt afisate corect punctele de pe contul de admin iti recomand sa contactezi orange prin email din sectiunea contact.

FLo1
#StarMember
@rafa: Multumesc de sfat. Pentru mine punctele TY nu sunt o prioritate. In plus nu fac farmacie din cateva puncte "colectate" in peste 10 ani (de la ultima folosire a lor). Dar daca tot erau acolo, pe langa un voucher, ma gandeam sa "scap de ele". Iar de aici... toata povestea descrisa anterior. Nu-i problema, le lamuresc eu dar dupa ierarhizarea prioritatilor personale.

Ascary
Campion certificat
Flo te ajut eu sa scapi de ele. Iti dau numarul sa mi le transferi ? 🙂

FLo1
#StarMember
:)))) Ascary, te stiu eu amator de vizite in "magazinul online al Orange" dar de data asta vrea si eu o prima "experienta". Noteaza-ti un 10% pentru primavara din 2021 si daca revii cu solicitarea.... esti castigat. Pana atunci ma antrenez .... si eu :))

Ascary
Campion certificat
Pe ce ai pus ochii,daca nu-i secret? 🙂

FLo1
#StarMember
O baterie externa de 10Ah, dar in functie de vouchere si puncte TY oscilez la model. E mai mult un shopping de "experienta", nu unul de "nevoie". Adica ceva "jucarele" mai din categoria "chilipir", nu de sute de euroi.

Ascary
Campion certificat
A,e OK,tot pe o baterie externa mi-am cheltuit si eu punctele OTY ultima oara.

RafaHelper
#StarMember
@gbuze, s-a rezolvat problema ta, daca da in cat timp? Sunt si eu in aceeasi situatie.