anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu mai sunt telefoane în stoc în magazinul online

lucyaan983
Junior
Bună ziua,
Știți cumva de ce la mai multe telefoane din magazinul online scrie ca "Produsul nu va mai reveni în stoc"?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Situația a fost remediată. În acest moment stocul telefoanelor din magazinul online este afișat corect. Vă mulțumim încă o dată pentru înțelegere.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Salut, Lucyaan983! Daca ai un exemplu, ar ajuta foarte mult. Daca nu, ca idee generala, pot sa-ti ofer doua situatii in care ai putea sa primesti acel mesaj: 1. produsul nu se mai fabrica (deci n-au cum sa-l readuca pe stoc) 2. produsul nu mai are cerere suficient de mare (sau nu s-a vandut suficient de bine) cat sa merite sa fie readus pe stoc. Decizie de business.
Client Orange

lucyaan983
Junior
Îmi cer scuze ca nu am dat și exemple. Îmi vin în minte următoarele : Xiaomi redmi 9t, Oppo a54, Oppo a74. Dar mai sunt și altele.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
In cazul asta, fie e o problema cu magazinul online, si acel mesaj nu e tocmai corect, fie...chiar au fost scoase din oferta Orange. Caz in care, doar cineva de la Orange iti poate spune daca vorbim intr-adevar despre o decizie de business, sau altceva.
Client Orange

lucyaan983
Junior
Aveți aici și niște ss.

delfinas
#StarMember
Ce nu se înțelege din "Produsul nu va mai reveni în stoc"? E f clar, din varii motive, acel produs nu va mai exista în oferta Orange. Simplu!

Vio73
#StarMember
Salutare! Cea mai bună variantă este să alegi alt/alte produse similare, pentru că pe unele le aștepți degeaba! Poate că prețurile nu sunt la fel, dar unele dintre ele nu se mai fabrică și chiar nu are rost să mai achiziționezi așa ceva. Orange, din câte știu eu, se axează pe vânzarea de produse mai noi! Baftă!

DanielaH
Moderator
Salut! Din păcate, momentan sunt niște erori în magazinul online. Colegii noștri cunosc situația și o vor remedia în cel mai sucrt timp. Mulțumim pentru înțelegere.

DanielaH
Moderator
Situația a fost remediată. În acest moment stocul telefoanelor din magazinul online este afișat corect. Vă mulțumim încă o dată pentru înțelegere.

lucyaan983
Junior
Mulțumesc și eu!