anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot achizitiona un telefon care nu mai este pe stoc in magazinul online?

User345
Junior

Salutare,

Sunt interesat de un telefon care momentan nu mai este pe stoc in magazinul online, si ma intrebam daca l-as pitea achizitiona totusi dintr-un magazin fizic sau telefonic. Pentru moment am incercat intr-un orange store unde nu il aveau iar camd am vorbit la telefon cu cei de la suport mi-au spus ca dureaza pana la trei zile lucratoare pana sa ma contacteze cu o oferta.

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@User345 : Ai posibilitatea în magazinul online să selectezi "anunță-mă când revine pe stoc". Să ții cont doar că magazinul online și cele fizice nu au aceleași stocuri. Dacă dorești exclusiv un model anume, atunci rămâne în principal siluția căutării /verificării / sondării până găsești ceea ce dorești.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Idee e asa: daca vorbim de o oferta la abonament, oferta din magazinul online, acea oferta este doar in magazinul online. Deci, nu poti beneficia de oferta online intr-un magazin fizic, sau prin apel telefonic. Poti sa iti iei telefonul si direct din magazin, binenteles, dar cel mai probabil vei primi o alta oferta.

Daca nu vorbim de un abonament, poti sa-l iei de oriunde, inclusiv de la alt retailer. Eventual cu un card de credit, daca vrei sa-l iei in rate.

Client Orange

FLo1
#StarMember

@User345 : Ai posibilitatea în magazinul online să selectezi "anunță-mă când revine pe stoc". Să ții cont doar că magazinul online și cele fizice nu au aceleași stocuri. Dacă dorești exclusiv un model anume, atunci rămâne în principal siluția căutării /verificării / sondării până găsești ceea ce dorești.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu poți, dacă nu este pe stoc, dar poți să urmărești și să vezi ce și cum. În magazinele fizice, din păcate, nu ai aceleiași reduceri la punctele oty, dar poate fi o soluție, dacă nu revine pe stoc.

Baftă!