anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Oferte de Paști la Orange

Ascary
Campion certificat
Cred ca este activitate mare la Orange cu pregatirea ofertelor de Paști. Voi ce v-ati dori sa cuprinda ofertele de primavara a operatorului Orange?
15 Răspunsuri 15

Vio73
#StarMember
Cred că mai mult net inclus în abonament și pentru vechime!

Jay
Campion certificat
Eu sunt echipată cu tot ce-mi trebuie.. telefon am, resursele imi ajung si-mi si raman.. Ma gândeam să dau A3-urile, dar, mai bine le mai țin.. :) Si oricum, cred ca nu se mai gândește nimeni la chestii din astea.. oferte, tehnologie, etc..

Laura_cio
Senior
Toate ofertele sunt binevenite. Eu îmi doresc bonusuri mai mari.

Vio73
#StarMember
Toți ne dorim bonusuri de internet mai mari, dar asta va face, dacă reprezentanții Orange vor accepta să fie mai maleabili, ca și clienții să fie mai receptivi la oferte! Piața va suferi modificări în favoarea clientului și Orange va trebui să fie receptiv! Părerea mea!

FLo1
#StarMember
In 2020 eu cred ca nu va fi nici o "activitate mare" privind "ofertele de Pasti". Probabil asa cum de la momentul 30 octombrie 2015 "halloween in Romania" nu mai este un fel de "party deplasat" ci o pomenire in taina a celor trecuti in nefiinta, la fel si sarbatorile pascale ar trebui tratate cu aceiasi seriozitate, smerenie si liniste in suflet. Contextul mondial actual ar putea fi o lectie din care omul poate foarte bine invata ca trebuie sa se smereasca inainte sa se inalte pe sine. Vezi situatia burselor de vreo 3 zile incoace. "Oferte de primavara ale operatorului"??? Mai bine sa lipseasca decat sa fie ca in toamna anului 2019 si sa ma trezesc cu surprizele "recoltei tarzii". Prezentul se accepta, dar trecutul nu se uita.

Ascary
Campion certificat
Orice aţi făcut în trecut în cautarea adevărului, uitaţi-l. Trecutul s-a terminat. Trebuie să trăiţi în prezent pentru că viitorul nu există. citat din Shri Mataji 🙂

FLo1
#StarMember
@Ascary: Oferte daca ar mai avea Orange pentru dumneata Sunt sigur, nu ne vei uita Cu amanunt vei relata. . Comunitatea sa cunoasca Sa stie sa n-o ia in basca Schimbare daca se doreste De catre oricine pofteste. . Trai-v-om si-o sa mai vedem De vom primi oferte bune Dar bine-a fi si cu ce-avem De ORANGE s-avem ce spune. . Dar asa precum ziceai Viitorul este vag Si e mai bine cu ce ai Decat sa te lovesti de prag.

Vio73
#StarMember
E bine să rămânem totuși într-o notă de optimism !

Ascary
Campion certificat
Da,e bine desi optimismul in aceste timpuri e ca in gluma aceea cand doi tipi sar de la etajul 10. Pesimistul striga: mooor in timp ce optimistul striga,zbooor 🙂

FLo1
#StarMember
@Ascary: Optimistul tau striga "-Adrenaaaalinaaa", iar pesimistul se gandeste "-Oare din a cui vina?"

Ascary
Campion certificat
Iti apreciez humorul Flo. Ăsta vine cred si dintr-o lunga expierenta de viață. Poate ne-ar trebui un topic unde sa mai scriem un gând sau doua. N-am apucat sa-ti mulțumesc pentru versuri,merci 🙂

FLo1
#StarMember
@Ascary: Era totusi in contextul sperantelor optimiste pentru eventuale oferte de primavara. Dar cum nu toti pot fi in aceasta lume (si nici nu ar avea farmec sa fie altfel), niste ale turmei, dezamagite de prea mult optimism se mai transforma si in (mai rau nu se poate, adica nici ca mine, dar nici ca tine). Totusi, daca pastram nota de "humor" trecem peste toate. BTW: Versurile erau ca sa nu crezi ca m-a parasit "talentul" 🙂

Razvan
#StarMember
Preturi mai mici la telefoane, discount la abonament și internet nelimitat.

Razvan
#StarMember
@ascary, nu există trecut și viitor, doar momentul prezent, acum se întâmplă totul.