anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot intra in posesia unei comenzi online daca sunt plecat de acasa?

Buna Seara !

Am o intrebare.Am achizitionat online un abonament orange cu cartela si urmeaza sa primesc comanda pe 28 decembrie dar din pacate eu sunt plecat  de acasa in ziua respectiva.Cum pot intra in posesia ei ?

Se poate sa nu o mai primesc deloc si sa platesc abonamentul ?

Imi puteti oferi un raspuns ?

Va multumesc !

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă este abonament online, bănuiesc faptul că ai prelungit contractul prin intermediul email! Dar nu-ți trebuie și sim-ul? Dacă nu-ți trebuie, fiind o reprelungire, nu cred  să fie vreo problemă, dar altfel, e mai complicat, pentru că tot îți va trebui acel SIM. Nu ai pe altcineva care poate să-l primească în locul tău? Adică altcineva din familie, un vecin, o rudă, etc? Când te sună curierul îi spui că îl primește altcineva și rezolvi problema!

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă este abonament online, bănuiesc faptul că ai prelungit contractul prin intermediul email! Dar nu-ți trebuie și sim-ul? Dacă nu-ți trebuie, fiind o reprelungire, nu cred  să fie vreo problemă, dar altfel, e mai complicat, pentru că tot îți va trebui acel SIM. Nu ai pe altcineva care poate să-l primească în locul tău? Adică altcineva din familie, un vecin, o rudă, etc? Când te sună curierul îi spui că îl primește altcineva și rezolvi problema!

Baftă!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Ar trebui sa poata prelua altcineva. Eventual poti lasa o copie de buletin, in caz ca e nevoie.

Client Orange