anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comanda online - când voi primi produsul comandat?

cbnstefan
Junior

Bună ziua. Am comanda nr: 2806255, confirmată , din data de 02.02.2023. Când voi primi produsul comandat ?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Orange colaboreaza in general cu SameDay. Comenzile mele, cel putin, au fost livrate de ei. Ai incercat pe site-ul lor?

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Noi, cei de aici din Comunitate suntem, in mare parte, clienti. Nu avem acces la comenzi, conturi s.a.m.d.

Dar daca a fost plasata pe 2, e posibil sa ajunga luni, pe 6.

Iti recomand un apel la 300 sau 0374 300 300 pentru un status mai actualizat, si eventual un numar de AWB.

De asemenea, poti verifica statusul comenzilor din contul tau My Orange cu un click aici.

Client Orange

Mulțumesc de răspuns. Sunt și angajați Orange aici care mă pot ajuta. Am plasat întrebarea deoarece pe contul meu apare la comandă și un AWB ce nu îl regăsesc la nici o firmă de curierat. Sper să mă ajute un angajat Orange.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Orange colaboreaza in general cu SameDay. Comenzile mele, cel putin, au fost livrate de ei. Ai incercat pe site-ul lor?

Client Orange

Mulțumesc. Nu am știut că cooperează cu SameDay. Știam de Cargus sau FanCourier. Oricum am greșit al AWB când am introdus în aplicația universală pentru verificare a AWB-urilor. Am găsit pe SameDay coletul. O zi frumoasă.

Salutare!

Eu primesc în general cam totul de la Orange prin Urgent Cargus și iau destule lucruri, având 4 abonamente de voce și 2 pachete Love. Foarte rar mi-au venit și prin Fan Courier, deci verifică și la cele două și poate va fi cu noroc.

Multă baftă!

De