anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce reprezintă programul Hot summer?

Razvan
#StarMember
Detalii privind perioada programului și în ce consta mai exact.
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
https://youtu.be/ng-Wuof4J-0 Prin acest program la fiecare grad peste 20°C , raportat la temperatura din Bucuresti, se facea o reducere de 1% la telefoane, accesorii si gadgeturi in magazinul online Orange. Practic la 30 de grade s-a beneficiat de o reducere de 10%. In anul 2017 programul a demarat pe 12 iulie si a durat pana la sfarsitul lunii august. Pentru acest an nu se stie perioada in care vor implementa acest program.

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Vio73
#StarMember
Este o campanie realizată de Orange pe timpul verii, ce are ca scop principal reducerea de prețuri la produse, în strânsă legătură cu temperaturile de afară. Cu cât temperaturile sunt mai ridicate, cu atât prețurile din Magazinul online Orange sunt mai scăzute.

Ascary
Campion certificat
Este valabil și pentru magazinele fizice?

Vio73
#StarMember
Din păcate, nu.

Razvan
#StarMember
Doar online, fiecare grad peste 20 grade, înseamnă 1% reducere la telefon. În 2012, am prins 20% reducere la telefon prin acest program.

Vio73
#StarMember
Cred că lunile de vară, când e acest program activat, sunt extrem de bune pentru achiziții din Magazinul online Orange.

Miha_Z
#StarMember
https://youtu.be/ng-Wuof4J-0 Prin acest program la fiecare grad peste 20°C , raportat la temperatura din Bucuresti, se facea o reducere de 1% la telefoane, accesorii si gadgeturi in magazinul online Orange. Practic la 30 de grade s-a beneficiat de o reducere de 10%. In anul 2017 programul a demarat pe 12 iulie si a durat pana la sfarsitul lunii august. Pentru acest an nu se stie perioada in care vor implementa acest program.

Vio73
#StarMember
Asta doar în 2017. Programul e de mult timp și a fost activat în fiecare vară.

Razvan
#StarMember
Parca in 2016 a lipsit acest program, insa e longeviv.

Vio73
#StarMember
Posibil să fi fost sărite unele veri, dar în general a existat.

Miha_Z
#StarMember
Din ce vad nu prea sunt date despre acest program si nici nu se stie in acest an cand sau daca va incepe.

Vio73
#StarMember
Cred că e o surpriză.

Jay
Campion certificat
Din ce-mi amintesc, cu cat erau mai multe grade cu atat era mai mare reducerea la telefoane si accesorii in magazinul online.. anul asta ar putea sa fie mic mic acest procent, la cum ploua.. s-ar putea sa avem o vara tare frumoasa toamna asta.. 🙂

Olar_Florin_Tud
Junior entuziast
Știe cineva când incepe? Sau dacă vor fi samsung days?

FaraUnID
Campion certificat
S-a dat startul campaniei Hot Summer 2019 De 10 ani, la Orange ai oferte hot în fiecare vară: fiecare grad peste 20 îți aduce o reducere de 1%. Chiar dacă temperatura în București nu depășește 20° C, magazinul online te așteaptă cu reduceri. https://www.orange.ro/hotsummer Vad ca spre deosebire de alti ani reducerea se aplica si pe accesorii fara sa fie nevoie de prelungire pe 24 de luni.