anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Anulare comanda magazin online dupa 1 saptamana de de asteptare cu banii blocati

Andrei_Wus
Începător
Salut,
Comanda: 10442169, plasa pe data de 13.08.2022.
Doresc sa va prezint in urmatoarele ce fel de servicii ofera magazinul orange; Intreb cum este posibil , dupa o saptamana de asteptare cu banii blocati, sa primesc un banal e-mail in care nici macar nu mi se explica de ce comanda mea este anulata.
Cum este posibil in anul 2022 sa oferiti asemenea servici si practic sa luati bani cu imprumut de la clienti.
Asadar deznodamantul acestei saptamani a fost urmatorul: Am stat cu banii blocati , fara sa primesc nici macar un email de update al comenzii si nici un fel de ajutor de la companie( am fost expediat repede de domna dispecer de la VIVO CLUJ cand am vrut sa obtin informatii cu privire la comanda mea), ROBOTUL DJINGO m-a asigurat ca comanda imi va fi trimisa iar astazi 19.08.2022 am fost informat ca comanda mi-a fost anulata fara nici un motiv si ca urmeaza sa mai stau cu banii blocati inca 3 zile .
Va intreb : este normal asa ceva?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Andrei Wus, îmi pare foarte rău pentru situația descrisă de tine. Am întrebat colegii de la magazinul online și ne-au comunicat că, într-adevăr, comanda a fost anulată din cauza unei erori de natură tehnică. În acest moment există stoc pentru produsul comandat de tine și recomandarea noastră este să replasezi comanda. Ne cerem scuze pentru inconvenient și îți mulțumim pentru înțelegere.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator
@Andrei Wus, îmi pare foarte rău pentru situația descrisă de tine. Am întrebat colegii de la magazinul online și ne-au comunicat că, într-adevăr, comanda a fost anulată din cauza unei erori de natură tehnică. În acest moment există stoc pentru produsul comandat de tine și recomandarea noastră este să replasezi comanda. Ne cerem scuze pentru inconvenient și îți mulțumim pentru înțelegere.

FLo1
#StarMember
@Andrei wus: Astfel de conjuncturi sunt întâmplătoare și aleatoare. Tehnica mai face surprize: am pățit-o personal, tot în magazinul online. Dar poți apela să comanzi și telefonic sau chat djingo. Sau dacă vei considera mai ok un magazin fizic să ai în vedere că în online pentru telefoane punctele TY au valoare triplă.