anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Accesorii/ dispozitive care nu se gasesc in magazinul online

Jay
Campion certificat
Ce accesorii, pe care le-ati cautat la Orange si nu le-ati gasit, credeti ca ar trebui sa le aiba? Eu am cautat, acum aproximativ 1-2 ani, un GPS si, desi pareau sa fie GPS-uri in magazinul online, nu am reusit sa gasesc nimic.. Intre timp, am inceput sa folosesc telefonul, cand nu ma descurc...
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Jay,GPS-uri nu trebuie căutate în magazinul Orange,ci in magazinele online de specialitate unde găsești o gamă variată de astfel de produse. Însă sunt de acord cu tine că Orange ar putea avea in oferta magazinului online și GPS-uri. Totuși ar fi mai ok sa ai un telefon capabil sa îți arate cam tot ce îți indică și un GPS.Nu vei mai cara după tine și un al doilea dispozitiv de localizare. Între noi fie vorba,vremea GPS-urilor a cam trecut. La cele portabile mă refer. Cele profesionale de pe nave sunt și vor fi de actualitate. Dar că sa revin la întrebarea ta,cred că aș vrea să văd in magazinul Orange,nu știu,reviste gen infoSatelit,CAM-uri freeSat,antene Satelit,decodoare...

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Varietate mai mare de laptopuri și tablete, căști, încărcătoare wireless, telefoane și din gama modelelor mai vechi, etc. Da, ar trebui să fie o diversitate mai mare, la prețuri accesibile.

Ascary
Campion certificat
Jay,GPS-uri nu trebuie căutate în magazinul Orange,ci in magazinele online de specialitate unde găsești o gamă variată de astfel de produse. Însă sunt de acord cu tine că Orange ar putea avea in oferta magazinului online și GPS-uri. Totuși ar fi mai ok sa ai un telefon capabil sa îți arate cam tot ce îți indică și un GPS.Nu vei mai cara după tine și un al doilea dispozitiv de localizare. Între noi fie vorba,vremea GPS-urilor a cam trecut. La cele portabile mă refer. Cele profesionale de pe nave sunt și vor fi de actualitate. Dar că sa revin la întrebarea ta,cred că aș vrea să văd in magazinul Orange,nu știu,reviste gen infoSatelit,CAM-uri freeSat,antene Satelit,decodoare...

Miha_Z
#StarMember
O gama mai variata si accesibila la pret la folii si huse mobile.

FaraUnID
Campion certificat
E slabut rau ca si diversitate de produse magazinul online. Stiu ca am vazut la un moment dat ceva huse si folii de protectie pentru telefoane care au fost lansate in urma cu 10 ani. Nici nu are rost sa enumeram aici produsele care lipsesc. Spre exemplu, in momentul de fata, in magazinul online, nu exista tablete cu Windows. Esti oarecum limitat la Android sau iOS.