anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Oferta S22ultra - cod reducere GALAXYS22

Dinocatisso
Începător
In headerul siteului orange.ro apare codul de reducere GALAXYS22 valabil pentru comenzile online.
In orice varianta de comanda, pentru oricare dintre telefoanele aflate la precomanda codul apare ca inactiv.
Care sunt conditiile care trebuiesc intrunite pentru activarea acestui cod de reducere?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! De obicei reducerile, pe care le aplica Orange ocazional, sunt valabile pentru cazul in care prelungesti un abonament pentru 24 de luni, deci nu se vor aplica pentru achizitii la liber.. nici macar pentru contract pe 12 luni.. Reducerile vin si cu un "cost", ca sa zic asa, si acel cost este un abonament pe 2 ani.. Am incercat sa gasesc informatiile pentru aceasta oferta, dar, nu am reusit sa le gasesc pe site-ul Orange, le-am gasit aici... https://www.mobilissimo.ro/reduceri-telefoane/iata-cum-poti-obtine-un-discount-de-100-de-euro-la-achizitia-unui-galaxy-s22 Din acest motiv nu ai putut aplica reducerea.. De asemenea, reducerea se aplica si daca inchei un abonament nou pe 24 de luni..

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

And04
Senior
Salutare Oferta e valabila in perioada 9-24 februarie in limita stocului disponibil insa vad ca eu am putut sa aplic codul insa am dat pentru prelungire abonament cu 24 luni. Oferta este valabila pentru prelungirea unui contract pe 24 luni. Am testat atat pe varianta desktop cat si pe telefon si functioneaza. Sigur ai introdus bine codul GALAXYS22 ? Sa nu fi omis vreo litera. In plus, vad ca ai o reducere din bonus Phone Credit... e posibil sa nu mearga mai multe reduceri cumulate. Daca incerci sa renunti la bonus phone credit si sa pui codul GALAXYS22 merge?

Jay
Campion certificat
Salut! De obicei reducerile, pe care le aplica Orange ocazional, sunt valabile pentru cazul in care prelungesti un abonament pentru 24 de luni, deci nu se vor aplica pentru achizitii la liber.. nici macar pentru contract pe 12 luni.. Reducerile vin si cu un "cost", ca sa zic asa, si acel cost este un abonament pe 2 ani.. Am incercat sa gasesc informatiile pentru aceasta oferta, dar, nu am reusit sa le gasesc pe site-ul Orange, le-am gasit aici... https://www.mobilissimo.ro/reduceri-telefoane/iata-cum-poti-obtine-un-discount-de-100-de-euro-la-achizitia-unui-galaxy-s22 Din acest motiv nu ai putut aplica reducerea.. De asemenea, reducerea se aplica si daca inchei un abonament nou pe 24 de luni..

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Dinocatisso ai reușit să verifici condițiile prezentate în ofertă? Dacă te-a ajutat unul dintre răspunsurile primite te rugăm să îl marchezi ca soluție pentru a fi de ajutor și celorlalți membri.

dorelut
Junior entuziast
Am incercat ieri, 20.02, sa iau un S22 si am aplicat voucherul de 100Euro. A fost ok, dar din greseală am dat refresh la pagină și nu mai merge voucherul. Pe pagina de la Orange apare reducere doar pentru S22 Ultra. Am atașat niste poze.

DanielaH
Moderator
@dorelut, mulțumim pentru detalii. Le vom transmite colegilor noștri de la magazinul online.

dorelut
Junior entuziast
@daniela H Am încercat din nou si nu merge, prelungire contract 24 luni. Am fost sunat de la Orange și mi -au spus că s-a remediat, dar tot nu reușesc. Poate oferta e pentru alții..

DanielaH
Moderator
@dorelut, situația ta este încă în atenția colegilor noștri. Ai încercat să plasezi comanda și de pe un desktop/ laptop?

dorelut
Junior entuziast
Am rezolvat. Am dat comanda de pe laptop.. Mulțumesc.

DanielaH
Moderator
@dorelut, mulțumim pentru feedback! Mă bucur că ai reușit. Te mai așteptăm în Comunitate.