anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce schimbări a făcut Orange începând de la data de 1 iunie până acum

Gica53
Junior entuziast

nimic

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember

Salutare!

Legat de ce să fie schimbări? 

Din păcate, incepând cu 1 iulie, vor scoate canalele Orange Sport!

GreenArrow
Explorator entuziast

Ce schimbări au făcut ceilalți? 

MCostel
Cunoscător

Gică nu sa schimbat nimic din ceea ce îți dorești având în vedere și postarile anterioare deschise de tine.

Jay
Campion certificat

Salut!

De la 1 iunie Orange România Communication a fost inclus în Orange România. Ce schimbări te așteptai sa facă?

 

Gica53
Junior entuziast

Vedem cat de mulțumiții sunt abonații Orange după ce vedem cății abonații mai are Orange adică au mai venit an rețea sau au plecat vedem pe la jumatea luni iulie după 6 lunii din anul 2024 mai vorbim atunci despre schimbării la Orange daca se mai merita sau nu preluarea fostului Telekom la revedere ne vedem când Orange publica datele financiare după 6 luni an Romania 

Să nu încurci cu bilanțul pe anul anterior care se publică la ANAF în perioada asta (se declară în fiecare an în iunie). 

Gica53
Junior entuziast

Mă refer la numărul de abonații nu la altceva 

Pololică
#StarMember

Salutare! 

Dacă te așteptai la schimbări peste noapte, cred că ai așteptări nerealiste. Va mai fi nevoie de ceva timp până ca motoarele să fie echilibrate complet. 

MCostel
Cunoscător

Va mai trece 1-2 ani pentru a se produce schimbări notabile.

Va trebui sa ai răbdare pentru că lucrurile vor intra in normal.

Razvan
#StarMember

Salutare! Procesul de integrare a abonaților telekom în Orange, durează la fel de mult, așa cum a durat și la celelate companii, care au preluat pe ceilalți, de exemplu RCS-RDS au cumpărat mediasud alexandria, akta sau vodafone pe upc. Când Digi a cumpărat Mediasud Alexandria, integrarea totală a fost făcută după 10 ani, când am trecut exclusiv pe noua infrastructură de fibră optică. 

Anca07
#StarMember

Buna Gica53,

Tocmai ce a fost postat un nou topic, cu ce a facut Orange in luna Iunie, care poate fi consultat AICI.

Cat despre alte schimbari, cu siguranta vor mai fi:)

Zi faina🌞