anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Best of June

GeorgianaD
Moderator
7 Răspunsuri 7

Gica53
Junior entuziast

Înainte de a dezvolta rețeaua 5 G Orange ar trebui sa se ocupe de rețeaua 4 G că este praf semnal foarte slab an județul Neamț la 13 km de Piatra Neamț nu este semnal aproape deloc pe rețeaua 4 nici an exterior nici an interior această situație persista din anul 2019 dar Orange spune că totul E ok de la birou de pe scaun totul E ok dar pe teren nu merge nimic 

Poți să atașezi niste teste de viteza.

Am observat postările tale și am constatat că ești nemulțumit atât de serviciile fixe cât și mobile.

Apreciezi ceva la Orange ?

Nu de alta dar nu ești singurul (coincidență).😶

Screenshot_2024-07-01-17-55-54-846_com.opera.browser-edit.jpg

 

BlackWolf
Senior certificat

Asta este inca o dovada ca e asa cum am zis eu si asta e adevarul de aici din zona, iar Orange nu se ocupa de problema, nu ii intereseaza, din pacate. Ai vazut din screenshot-urile mele in ce hal merge Orange pe aici prin Neamt, si nu numai...

GreenArrow
Explorator entuziast

Singura soluție este concurența 

Da, dar acum a mai aparut o problema. De cand au dis*trus orasul, au facut santiere peste tot si au taiat toate strazile si s-au apucat de inlocuit tevi de apa, cabluri de curent si fibra optica de prin subteran, au bulit si reteaua de la Vodafone din oras, care inca mai mergea bine pana anul asta, iar acum nu mai e o diferenta intre Orange si Vodafone, ambele merg la fel de prost in oras. Doar inafara orasului mai merge Vodafone mai bine decat Orange. In oras singura alternativa mai buna am vazut ca a ramas doar Telekom-ul. Sper sa se trezeasca odata toti si sa isi revina, sa fie buni si normali, ca-s dezastru. E jale cu ei si cu tara in care traim, e bataie de joc...

Miha_Z
#StarMember

Chiar zilele trecute am sesizat ca este si in Braila semnal 5G.  Cei drept sunt doar in anumite zone, in zona in care locuiesc prind 4G sau 4G+.

MCostel
Cunoscător

Nici Constanta nu este 100% acoperita 5G, însă acolo unde există vitezele sunt cu mult peste cele 4G/4G+