anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Internet suplimentar pe abonament

Shsuagsve
Începător
Am ramas fara internet luna aceasta, si as vrea sa cumpar sau cumva sa imi adauug cativa GB doar pentru luna asta, pe abonament, este posibil? Nu pot reincarca din optiunile pe care le am fadit pentru ca este necesar numar Prepay. As vrea sa stiu daca pe abonament este vreo posibilitate...
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
Shsuagsve, bun venit in Comunitate!!! Tu poti consuma net in contiuare, daca esti pe abonament., doar ca vei fi suprataxat, pt 250 MB net national platesti 1 euro, iar tariful de date in roaming SEE este 0,003 euro/MB. Incearca sa nu consumi prea mult in plus!. "După terminarea beneficiilor incluse în abonament, vei fi taxat astfel: - 0,20 €/minut pentru apelurile în orice rețea națională - 1 €/ 250 MB internet național - Tarif standard conform rețelei apelate, pentru apelurile internaționale - Tariful de date în roaming SEE este 0,003 euro/MB Tarifele includ TVA." DETALII: https://www.orange.ro/abonamente/

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

And04
Senior
Salutare, @Shsuagsve Poti folosi in continuare internet de pe abonament, doar ca vei fi suprataxat. Daca ai participat la Pinata Party si ai strans puncte, poti lua internet in schimbul punctelor.

Bugnar_Tudor
Explorator entuziast
Salut. Poți încerca la Pinata.

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai posibilitatea: - să folosești o extraopțiune din Pinata party, dacă ai ceva puncte, așa cum ți s-a sugerat; -poți activa o extraopțiune suplimentara, foarte scumpă ( 3gb la 6 euro) https://www.orange.ro/abonamente/orange-net-6/ ; - tot pe la 5 sau 6 euro îți poți lua un prepay, unde ai destui GB. Din păcate, nu prea văd alte soluții mai ieftine sau la îndemână. Baftă!

delfinas
#StarMember
Shsuagsve, bun venit in Comunitate!!! Tu poti consuma net in contiuare, daca esti pe abonament., doar ca vei fi suprataxat, pt 250 MB net national platesti 1 euro, iar tariful de date in roaming SEE este 0,003 euro/MB. Incearca sa nu consumi prea mult in plus!. "După terminarea beneficiilor incluse în abonament, vei fi taxat astfel: - 0,20 €/minut pentru apelurile în orice rețea națională - 1 €/ 250 MB internet național - Tarif standard conform rețelei apelate, pentru apelurile internaționale - Tariful de date în roaming SEE este 0,003 euro/MB Tarifele includ TVA." DETALII: https://www.orange.ro/abonamente/

Florin725
Junior
Recomand cu caldura YOXO. Esti tot in orange dar ai super beneficii. La 19, lei ai 50GB date si min si sms nelimitate. Daca vrei sa adaugi ai la la 10, lei 50GB. Cred ca e cel mai avantajos momentan. Eu folosesc de peste 1 an si sunt extrem de multumit. Poti folosi codul meu yoxo FLORINCA10BF pentru o luna de start gratuit !

Haptic
Explorator entuziast
Achizitioneaza o cartela prepay.

Pololică
#StarMember
Dacă ramai destul de des fără (sau te mai "strângi" cu netul, vezi dacă poți reîncărca o cartela cu plata la factura. Ai bonus de 30GB. Asta pe lângă ce au recomandat colegii.

Vio73
#StarMember
Din câte știu, nu se mai oferă acel bonus. Eu nu l-am mai primit!

Pololică
#StarMember
Eu l-am primit luna asta. Am reîncărcare programata pe 12 ale fiecărei luni cu plata la factura.