anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Gratuitate servicii Orange TV Go, Orange Cloud și Antivirus

Miha_Z
#StarMember
Serviciile Orange TV Go, Orange Cloud și Antivirus sunt gratuite?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Orange Antivirus este gratuit daca este inclus in abonament. Daca nu este inclus acesta se poate testa 30 zile gratuit iar după aceea se poate activa pentru suma de 0,96 de euro, din contul meu My Orange

Vizualizare soluţie în postul original

13 Răspunsuri 13

Ascary
Campion certificat
Da,aplicația Orange TV Go este gratuita însă traficul nu. Acesta consuma din traficul inclus in abonament iar după terminarea acestuia se plătește conform tarifelor Orange

Ascary
Campion certificat
Orange Antivirus este gratuit daca este inclus in abonament. Daca nu este inclus acesta se poate testa 30 zile gratuit iar după aceea se poate activa pentru suma de 0,96 de euro, din contul meu My Orange

Ascary
Campion certificat
Pentru utilizatorii prepay activarea Orange Antivirus costa 0,80 euro pe lună.

Vio73
#StarMember
Pentru abonați sunt gratis.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Desi am instalat aplicatia Orange Cloude eu nu pot beneficia de ea, de fiecare data cand vreau sa ma conectez imi spune ca nu pot sincroniza continutul intrucat plata nu a fost efectuata. Asta inseamna ca Orange Cloude nu este un serviciu gratuit ci trebuie sa ai optiune activa in cadrul abonamentului contra cost.

Ascary
Campion certificat
Așa este,daca nu este activată opțiunea nu funcționează serviciul.

Vio73
#StarMember
Depinde și de ce abonament ai. Poate sunt mai vechi. Ale mele, toate au Orange Cloud inclus.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Nu e chiar asa vechi abonamentul, eu stiam la inceput ca aveam inclus, dar poate m-am inselat. Nu am tinut nicioadata cont de optiuni. Cand ma voi hotari sa imi reinoiesc contractul voi tine cont de aceasta optiune si voi solicita sa o am inclusa in abonament.

Miha_Z
#StarMember
Si al meu are, desi acum e mic abonamentul de 5 Euro.

Vio73
#StarMember
Nu am avut niciodată abonament de 5 euro în ultimii 8-9 ani. Eu am la toate Orange Cloud, antivirus și tv go incluse, dar am servicii complete de la Orange.

Jay
Campion certificat
Cred ca sunt gratuite sau nu in functie de contractul incheiat, eu de exemeplu am pe un abonament orange cloud inclus, iar pe celalalat am, pe langa orange cloud si Movie Go Unlimited inclus.. iar, serviciul orange antivirus este activ pe toate cele 4 abonamantele si inclus... deci, n-as plati nimic daca as descarca aplicatia si-as folosi-o, doar as consuma net..

Romeo_
Senior certificat
Depinde de abonament si ceea ce are inclus

Miha_Z
#StarMember
@Vio73 si pentru mine este o noutate abonamentul de 5Euro. Dar am ajuns la concluzia ca nu se merita sa platesc in plus pentru niste beneficii pe care nu le foloseam.