anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Am probleme cu internetul, nu imi dau seama de ce se misca asa de greu - Borșa, Maramureș

Maria_21
Junior entuziast
Salut. Mi-as dori niste raspunsuri clare si concrete, sper sa le gaseac aici.
Am probleme cu internetul, nu imi dau seama de ce se misca asa de greu, ma poate ajuta careva ?
Am atasat aici valorile speed testului, dar nu stiu daca sunt ok sau nu.
Am fost la magazinul orange din oras si am cerut sa imi faca o schimbare de cartela poate se inbunatateate situatia pentru ca am mai patit asa, si doamna de acolo cu o foarte mare aroganta mi-a spus sa ii dau reset, lucru pe care l-am facut de zeci de ori....si daca am facut asta sa mai incerc....
Va multumesc frumos
32 Răspunsuri 32

Vio73
#StarMember
E o soluție și aceasta, dacă serviciile altora sunt mai bune.

Maria_21
Junior entuziast
Am rămas dezamagita sincer. Pe langa faptul ca nu e prima data cand ii contactez sa le comunic anumite probleme, nu imi dau nici o explicație din care sa înțeleg ceva, de asta am si scris aici, am urmărit comentariile si întrebările si am vazut ca sunteți deschiși. Am fost de nenumărate ori si la magazinul orange, in oraș, si asa te trateaza cu o scârbă poti zice persoanele de acolo, daca intrebi ceva, iti raspund cu o aroganta de nedescris.

Vio73
#StarMember
Nu te mai duce la cei din magazine pentru că mulți nu știu cum stă treaba cu internetul mobil.