anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Petiție fibra optica de la Orange

Dragos10947
Junior entuziast

Salut, am sunat la relati cu clienții și am vorbit acolo cu cineva despre fibra optica, și mi-a spus că se poate ca Orange să aducă fibra optica și în comuna mea  daca fac o listă cu persoanele care ar dori sa își pun fibra optica de la Orange. Dar întrebarea mea e cum fac acea listă? Adică cam cum ar trebuie sa arate 

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu am făcut un tabel, cu numele și prenumele celor care doresc, numărul de telefon (opțional) și semnătura.

Poți formula ceva de genul: Către Departamentul Tehnic Orange,

Locuitorii din comuna ....., județul ......, vă rugăm să aduceți serviciile de fibră optică și în localitatea noastră. Vă mulțumim!

Atașat, aveți și un tabel cu potențialii clienți (în primă fază). O faci de mână, apoi o pozezi și o atașezi din secțiunea Contact (mai jos, unde scrie Trimite-ne un mesaj).

https://www.orange.ro/contact/

După ce scrii mesajul, mai jos, apare o chestie unde scrie ,,atașează documente" și acolo atașezi documentul.

Baftă!

 

Razvan
#StarMember

Salut! la cerere să anexezi si acordul gdpr pentru prelucrare datelor, si aș pune în tabel, nume prenume, serie CI, număr telefon și semnătura.

MCostel
Explorator

Daca dorești ca petiția sa fie luata in serios va trebui sa treci și datele de identificare ale semnatarilor.

Ai un exemplu aici:

1713514458.jpeg

Pololică
#StarMember

Salutare! 

Pe lângă cele recomandate de colegii de comunitate, îți recomand să vezi câți vor, cu adevărat fibră. La. Mine în bloc am fi doar doi... din vreo 160 de apartamente. Restul sunt ori prea pasionați de folbal, ori nu prea ii interesează (fără a da nume, Kanal D și Antena Stars sunt îndeajuns).