anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Fibra Optica Lunca, jud. Botosani

Narcis17
Junior
Salut! As dori sa stiu cand sau daca se are in vedere extinderea retelei de fibra optica in comuna Lunca (vizavi de localitatea Sulita) din judetul Botosani. Mersi!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Am discutat cu colegii din departamentul tehnic si din pacate, acestia ne-au confirmat ca momentan nu sunt sunt planuri de dezvoltare a retelei in zona ta.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Numai cei de la Orange cunosc aceste detalii și ei te pot ajuta cu aceste informații. Dacă este aproape de tine, vor veni cu siguranță și acolo, pentru că, de exemplu, la mine în Argeș, au acoperit la greu multe localități apropiate și se extind în continuare la foc automat, ca să zic așa. Sper să ajungă și la tine curând! Baftă!

FaraUnID
Campion certificat
In momentul in care, din proiectiile financiare, rezulta faptul ca numarul de potential abonati din comuna va fi suficient de mare pentru a amortiza rapid investitia, pentru ca mai apoi sa se treaca pe profit.

Salut, Am discutat cu colegii din departamentul tehnic si din pacate, acestia ne-au confirmat ca momentan nu sunt sunt planuri de dezvoltare a retelei in zona ta.

bogapostu
Explorator
Dar Dorohoi?

Salut, bogapostu! Colegii din departamentul tehnic ne-au spus ca, din pacate, nici in Dorohoi nu sunt planuri de dezvoltare a retelei in in acest moment.