anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum adaug un abonament nou internet fix 4g in contul meu

bogdan546
Junior
Salut,
Am incercat introducerea unui abonament nou internet fix 4g in contul meu si imi spune ca "linia tv nu este activa " Eu am doar internet fix 4g nelimitat .
20 Răspunsuri 20

bogdan546
Junior
Intre timp am gasit raspunsul de ce nu pot adauga un abonament la contul meu . Nu pot adauga deoarece contul este pentru prepay si desteptii de la orange nu vor acest lucru .Nu pot face alt cont cu aceeasi adresa de email . It-isiti adevarati ce sa mai .

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, bogdan546. Fiind o situație punctuală în care doar colegii mei pot ajuta, le-am transmis numărul tău și te vor contacta. Te așteptăm în comunitate să ne spui dacă s-a rezolvat.

bogdan546
Junior
In sfarsit s-a rezolvat dupa ce cei de la tehnic au introdus abonamentul in contul meu .

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@bogdan546 ne bucurăm că s-a rezolvat. Te așteptăm în continuare în comunitate.

Ralucagjns
Începător
Salut, Am incercat introducerea unui abonament nou internet fix 4g in contul meu si imi spune ca "linia tv nu este activa " Eu am doar internet fix 4g nelimitat

DanielaH
Moderator
Salut, Ralucagjns! Bun venit în Comunitate! Dacă ai doar un abonament de internet fix, trebuie să parcurgi următorii pași: - pune cartela din router într-un telefon - apasă butonul “adauga numar de telefon” din contul tău My Orange -> setari cont -> administrare numere - adaugă numărul abonamentului de internet de forma 0374****** și apoi în pasul 2 notează codul primit prin sms în câmpul dedicat Să ne spui, te rog, dacă ai reușit.