anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce pot face în comunitate?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

7e68bfaaae1780d0_comunitate_vizual_100.jpg

 

Scopul acestei comunități este de a vă ajuta să găsiți răspunsuri la întrebările voastre despre produsele și serviciile Orange. Simplu, eficient și fun!

Este o comunitate în care membrii se ajută reciproc. Împreună ne dorim să menținem un mediu productiv, prietenos și distractiv în același timp. De aceea am creat și un sistem de recompensare. Sper că îți place să te “joci” și că ești competitiv 🙂

Aici poți găsi informații și sfaturi referitoare la folosirea comunității:

 

64 Răspunsuri 64

Miha_Z
#StarMember
Astept cu nerabdare si noile intrebari! O saptamana frumoasa sa aveti!

Razvan
#StarMember
Sunt recunoscător ca fac parte din comunitatea Orange ca membru fondator și ca pot contribui la creșterea acesteia.

Vio73
#StarMember
Comunicare, aflăm noutăți, punem întrebări, răspundem. E super! Mulțumim pentru tot!

Ascary
Campion certificat
Atenție,Comunitatea creează dependenta 🙂 Este prima pagina pe care o deschid dimineața și ultima pe care o închid noaptea.

Ascary
Campion certificat
Aștept cu nerăbdare a mărirea familiei Comunitate,astfel vom primi mai multe întrebă,mai multe răspunsuri și evident mai multă informație pentru noi toți.

Vio73
#StarMember
Și eu aloc mult timp Comunității. Chiar foarte mult, dar îmi place la nebunie.

Vio73
#StarMember
Aștept cu nerăbdare și noile întrebări, care vor întregi tabloul Comunității.

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumim mult pentru informare! Am găsit aici mare parte din răspunsurile la întrebările mele. Imi place foarte mult imaginea cu schema funcționarii comunității.

Jay
Campion certificat
Cred ca sunt foarte bine venite aceste postari.. e mai usor de gasit o informatie care te intereseaza despre comunitate cand, in afara de ghid, le mai gasesti presarate pe ici pe colo 🙂

Vio73
#StarMember
Aflați și voi pe parcurs.Nimeni nu le știe pe toate!

Romeo_
Senior certificat
Tot ce nu stii doar intreaba / Si sunt gata sa te-ajute / O gramada de persoane /Cu sfaturi utile...multe / Sa ai de unde alege / Cel mai bun sa-ti foloseasca / Ca-n Comunitate este / Atmosfera prieteneasca / Iara de alegi ca tu / Sa ramai chiar printre noi / Respecta si multumeste / Pentru sfaturi la nevoi

Ascary
Campion certificat
Romeo...Chapeau!!!

Miha_Z
#StarMember
Bine zis Ascary, chiar a creat dependenta comunitatea.

Dorumen
Începător
Comunicarea e cea care rezolva multe probleme bv