anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Facturi oferta tv plus fibra

Marius839
Începător

Bună ziua.e pentru prima oară.am oferta tv plus fibra și nu știu dacă îmi trimit factura acasă.

Pe aplicație nu mă pot loga sa vad facturile, sa o plătesc.poate cineva să mă ajute.

Mulțumesc 

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Este necesară adăugarea serviciilor în aplicația MyOrange. Detalii în acest sens regăsești aici.

Ca idee, ar fi indicat să fie adăugate în MyOrange pentru utilizare. Dacă ai activată ”factura electronică” atunci nu vei primi prin poștă factura în format fizic, dar cu siguranță vei avea informarea de facturare în format electronic pe email-ul comunicat.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Este bine să ai My Orange din mai multe considerente:

- vezi factura imediat și o poți plăti imediat, dacă ai un card bancar;

- nu cei mai plăti factura scrisă, care costă aproximativ 1 euro/ lună;

- vezi toate detaliile despre costuri și tot ce te interesează direct din aplicație;

- poți lua legătura cu cei de la Orange imediat din aplicația My Orange astfel: Altele ( cele 3 puncte din dreapta jos)- Contract și feedback-Scrie-ne și apoi transfer operator.

Acestea sunt doar câteva dintre motivele pentru care trebuie să îți faci cont My Orange.

Cum îmi fac My Orange?

Ai detalii aici sau aici:

 

https://youtu.be/ooYCGTNyflI?si=ZyX_2nUiHt3cSYd8

Succes!

RafaHelper
#StarMember

Salut Marius, 

Verifica contractul daca ai ales factura in format electronic sau nu, daca nu ai ales factura in format electronic atunci o vei primi la adresa.  Cand se va emite factura e posibil sa primești si un SMS cu valoarea acesteia pe numărul de contact furnizat atunci cand ai semnat contractul. Daca nu dorești sa it faci cont My Orange poți plăti factura si de aici folosind un card bancar: https://www.orange.ro/myaccount/plata-factura-online
Sa ne spui daca ai reușit.

DanielaH
Moderator

@Marius839, ai reușit să adaugi serviciile în My Orange? S-a rezolvat situația?