anulare
Afi┼čeaz─â rezultate pentru┬á
Caută în schimb 
A╚Ťi dorit s─â scrie╚Ťi:┬á

­čÄë [├Äncheiat] CONCURS: Comunitatea Orange ├«mpline╚Öte #4 ani!

GeorgianaD
Moderator

Astăzi împlinim 4 ani alături de voi și în cinstea acestui eveniment vom găzdui un #SuperConcurs.

Vor fi premii cool (4 smartphone-uri Samsung Galaxy S22) ╚Öi va fi super distrac╚Ťie ­čśŐ.

Campania se va desf─â╚Öura ├«n perioada 6 - 19 iunie 2023, iar participarea este extrem de simpl─â. V─â invit─âm s─â ├«mp─ârt─â╚Öi╚Ťi cu noi cea mai amuzant─â experien╚Ť─â pe care a╚Ťi avut-o ├«n via╚Ť─â ├«n materie de tehnologie. Ar putea fi o ├«nt├ómplare haioas─â cu un gadget, o ├«nt├ólnire antologic─â cu o nou─â tehnologie sau orice moment simpatic legat de tehnologie care v-a f─âcut s─â r├óde╚Ťi. Vrem s─â ne sim╚Ťim bine ╚Öi s─â ne distr─âm, iar sim╚Ťul umorului s─â str─âluceasc─â. Ce zice╚Ťi? Accepta╚Ťi provocarea?

Iat─â cum pute╚Ťi c├ó╚Ötiga: Povesti╚Ťi-ne aventura voastr─â printr-un comentariu de minimum 200 cuvinte la aceast─â postare ╚Öi adaug╚Ťi hashtag-ul #4ani. La finalul campaniei vom premia primele 4 post─âri ├«n ordinea descresc─âtoare a num─ârului de likes primite de la ceilal╚Ťi membri din Comunitate, deci autorii celor patru comentarii care vor acumula cel mai mare num─âr de aprecieri vor c├ó╚Ötiga fiecare c├óte un smartphone Samsung Galaxy S22. Simplu ╚Öi fun! 4 ani, 4 premii ­čśŐ

NB: vom lua în considerare doar o singură postare per participant (în cazul comentariilor multiple, vom lua în considerare doar prima întâmplare povestită)

Regulamentul campaniei este disponibil aici.

A╚Öadar, sunte╚Ťi preg─âti╚Ťi de distrac╚Ťie? V─â a╚Ötept─âm s─â ├«mp─ârt─â╚Öi╚Ťi cu noi pove╚Öti de neuitat despre tehnologie.

La mul╚Ťi ani Comunitatea Orange! La mul╚Ťi ani nou─â, tuturor!

HB.png

UPDATE 30 iunie 2023

Concursul nostru s-a ├«ncheiat! Va mul╚Ťumim tuturor pentru c─â a╚Ťi ├«mp─ârt─â╚Öit cu noi pove╚Öti amuzante ╚Öi ne-a╚Ťi f─âcut (cel pu╚Ťin) s─â z├ómbim ­čĄú­čĄú­čĄú.

Cei 4 c├ó╚Ötig─âtorii valida╚Ťi sunt: 

Simina92 ÔÇô 104 aprecieri 

Danyycool ÔÇô 92 aprecieri

Miha_Z ÔÇô 63 aprecieri 

ValyGreavu ÔÇô 52 aprecieri

Felicit─âri tuturor!

538 R─âspunsuri 538

Ynadamas
Începător

Felicitari Orange !

Sunt curios dac─â cu adev─ârat va ╚Ťine╚Ťi de cuv├ónt ╚Öi cineva va ie╚Öi c├ó╚Ötigator

@Ynadamas: Bun venit ├«n comunitate. Cite╚Öte acest topic ╚Öi revino dac─â e ceva neclar. regulamentul este simplu. Succes. 

Daniel25
Începător

Ce trebuie sa facem la acest concurs,ce c├ó╚Ötig─âm?sau e dor ╚Ťeap─â c─â ├«ntotdeauna?

@Daniel25: Bun venit ├«n Comunitate. Cite╚Öte acest topic ╚Öi vei ├«n╚Ťelege ce ai de f─âcut. 

emilserbanoiu
Junior

Am 24 ani de abonamant si primul telefon de la Dialog a fost un Sagem ,amintiri!

D_2
Începător

Am 7 ani de abonament ╚Öi sunt foarte mul╚Ťumit─â ╚Öi de toate telefoanele pe care le-am cumparat

Vio73
#StarMember & January's Problem Solver

Salutare!

Eu am avut pe vremea Dialog, ├«n prima faz─â, un Motorola D 460, ├«n care se introducea sim-ul cu tot cartonul ├«n care vine ├«ncastrat ╚Öi cu anten─â telescopic─â de aproximativ 1 metru. Mi-aduc aminte c─â la acel telefon ╚Ťinea bateria cam o s─âpt─âm├ón─â ╚Öi func╚Ťiona ╚Öi dup─â vreo 10 ani, chiar dac─â nu l-am folosit dec├ót vreo 2-3.

Ce mai vremuri!

MarianCretu
Începător

La mul╚Ťi ani comunitate! #4ani. Una din cele mai amuzante situa╚Ťii a fost c├ónd bunica mea de 87 de ani a luat contact cu tehnologia acum vreo 2 ani in urma. Mai exact cu un telefon dintr-─âla cu taste mari. Toate bune numai ca a fost ╚Öi ├«nc─â mai e greu ╚Öi acum, la partea de r─âspuns la telefon(deoarece apasa pe mai multe taste odat─â) c├ót ╚Öi la partea de ├«nchidere apel, unde uita sa ├«l, mai ├«nchid─â ╚Öi vorbesc singur. De apelat, nu se pune problema, nu putem ajunge la stadiul acela, ├«ns─â suntem multumi╚Ťi ca la v├órsta asta m─âcar raspunde la telefon :).

Radian
Începător

Sunt multe modele de telefoane ce nu sunt in oferta Orange! Poate pe viitor se vor gasi 

Vio73

Salutare!

Fiecare operator are propria strategie legat─â de achizi╚Ťii, pe care o implementeaz─â ╚Öi ├«n func╚Ťie de v├ónz─ârile anterioar─â, de ceea ce se caut─â ├«n pia╚Ť─â, ce segment de cump─âr─âtori are, etc.

Deci nu te aștepta să găsești tot ceea ce dorești la Orange, ci mai degrabă la alte magazine de specialitate! Au totuși o varietate de modele și ei.

Baft─â!

Snico
Junior

Sunt mul╚Ťumit─â de orange, am 3 abonamente si o vechime de peste 7 ani

De peste 15 ani

Vio73

Salutare!

╚śi eu sunt foarte mul╚Ťumit, dar ├«ntotdeauna este loc ╚Öi de mai bine. M─â bucur c─â mai sunt ╚Öi oameni mul╚Ťumi╚Ťi, pentru c─â ├«n zilele noastre, exist─â o nemul╚Ťumire general─â ├«n societate, care ne face mai neaten╚Ťi, mai impulsivi, mai pu╚Ťin apleca╚Ťi asupra problemelor cotidiene, etc.

Succes în continuare!

Ancacristian
Începător

Am peste 15 ani de abonament și nu am primit nimic niciodată ,dacă am dorit un telefon trebuia sa prelungesc abonamentul și sa îl măresc .

arsradu
#StarMember & 2023 Problem Solver

Si eu îmi plătesc factura la curent de ani de zile. Nu am primit nimic decât măriri. Crezi ca ar fi cazul sa fiu supărat?

Client Orange