anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prieteni in comunitate

Miha_Z
#StarMember
Am constatat ca anumite persoane din comunitate pun intrebari si de asemenea ofera si raspunsuri bune. Am varianta de a urmari activitatea lor?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Exact, asa cum a spus si Razvan, poti urmari activitatea unui membru al comunitatii din sectiunea "Clasament si activitate"/ "misiunile mele"/ "Clasament" - acolo alegi persoana respectiva si selectezi butonul "Urmareste". Ea se va muta in sectiunea "Prieteni" si de acolo ii vei putea urmari atat activitatea cat si statusul.

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

Vio73
#StarMember
Cred că poți să o urmărești oricum.

Razvan
#StarMember
Da, oricând poți urmări pe oricine, din tab-ul misiunile mele.

DanielaH
Moderator
Exact, asa cum a spus si Razvan, poti urmari activitatea unui membru al comunitatii din sectiunea "Clasament si activitate"/ "misiunile mele"/ "Clasament" - acolo alegi persoana respectiva si selectezi butonul "Urmareste". Ea se va muta in sectiunea "Prieteni" si de acolo ii vei putea urmari atat activitatea cat si statusul.

Ascary
Campion certificat
Da. Ii adaugi la prieteni.

Vio73
#StarMember
Corect, ai dreptate!

Alex_G_
Cunoscător
Și eu am vrut sa urmăresc activitatea unor persoane din comunitate care sunt foarte active pentru a vedea ce răspunsuri și variante mai oferă. Așa ca am adăugat la prieteni mai multe persoane pe care sa le urmăresc. Am reușit sa dau ușor peste aceasta opțiune.

Romeo_
Senior certificat
Oricum primesc mail cu tot ce se discuta (intrebari si raspunsuri) de fiecare data cand “se misca” ceva in comunitate ;)))

Miha_Z
#StarMember
Romeo, primesti e-mail doar la intrebarile la care ai raspuns. La cele noi postate nu, asa ca-ti recomand sa dai la intrebari "Cele mai noi", pentru a fi la curent cu noile aparitii. 🙂

Vio73
#StarMember
Poți urmări și din Misiunile mele-Toate activitățile.

Romeo_
Senior certificat
Ai dreptate Mihaela / Am incercat si testat / In final vin cu concluzia / Multumesc mult pt sfat ;)))

Miha_Z
#StarMember
Ce frumos din partea ta ca ai compus si pt mine o poezie draguta! ♡♡♡

Romeo_
Senior certificat
Nu e chiar o poezie / Ci mesaj de multumire / Pentru sfatul ce mi-ai dat / Cand eram eu in nestire :)))

Ascary
Campion certificat
Frumos frumos,ne bucurăm că te avem printre noi 🙂

Miha_Z
#StarMember
Ti-am zis ca-i talentat. Mi-era dor de versurile lui. Romica cred ca au trecut 2 ani de la ultimul proiect la care am participat impreuna, nu?