anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot marca mai multe răspunsuri ca Soluție?

Ascary
Campion certificat
Mi se întâmplă să văd mai multe răspunsuri corecte,le pot marca că Soluție sau doar unul singur?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Nu poti marca simultan mai multe raspunsuri ca solutie. Poti marca raspunsul care ti-a placut cel mai mult, dar daca ulterior s-a postat un raspuns mai amplu si mai aproape de "adevar" ai varianta sa-l alegi ca solutie. Astfel prima solutie marcata va fi inlocuita cu ce ai selectat ulterior.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Razvan
#StarMember
Din păcate, platforma nu oferă aceasta posibilitate. Deocamdată ne mulțumim cu selectarea unui singur răspuns.

Vio73
#StarMember
Nu, dar pe viitor s-ar putea să existe și varianta asta.

Alex_G_
Cunoscător
Eu am încercat și nu am reușit sa ofer soluție la doua persoane. Când am vrut sa dau soluție la cel de-al doilea răspuns, mi s-a anulat primul.

Romeo_
Senior certificat
Cea mai buna solutie primeaza 😉

Jay
Campion certificat
Mi s-ar parea ciudat sa fie mai multe raspunsuri marcate ca si solutii.. ma gandesc ca asta ar presupune ca sunt identice si, o diferi totusi ceva... poate unul este mai complet decat celelalte, mai clar formulat, etc..

Vio73
#StarMember
Pot fi răspunsuri asemănătoare și atunci e greu să alegi.

Miha_Z
#StarMember
Nu poti marca simultan mai multe raspunsuri ca solutie. Poti marca raspunsul care ti-a placut cel mai mult, dar daca ulterior s-a postat un raspuns mai amplu si mai aproape de "adevar" ai varianta sa-l alegi ca solutie. Astfel prima solutie marcata va fi inlocuita cu ce ai selectat ulterior.