anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Marcarea întrebărilor urmărite

Laura_cio
Senior
Am observat ca unele întrebări ale membrilor îmi apar la “Întrebări urmărite”, însă eu nu am marcat acest lucru. Se realizează automat marcarea urmăririi unei întrebări și in ce condiții?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Da, este bifata automat, urmărește întrebarea, la fiecare răspuns pe care îl dai.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Probabil că urmărește cineva activitatea ta sau este bifat ,,urmărește întrebarea ".

Jay
Campion certificat
Din ce stiu eu se realizeaza automat, doar daca ai raspuns si tu la intrebarea respectiva la un moment dat.. posibil si daca ai apasat butonul ca urmaresti anumiti membri..

Razvan
#StarMember
Da, este bifata automat, urmărește întrebarea, la fiecare răspuns pe care îl dai.

Razvan
#StarMember
Ca sa nu mai urmărești întrebarea, debifezi, înainte sa răspunzi.

Ascary
Campion certificat
By default întrebarea vine cu fereastra urmărește bifata. Nici eu nu agreez asta insa pe alții îi avantajează,așa că debifez când nu uit fereastra.

Laura_cio
Senior
Da, și eu mai debifez fereastra când nu uit pentru ca îmi umplu mail-urile când primesc înștiințare ca cineva a răspuns la o întrebare pe care o urmăresc.

Romeo_
Senior certificat
Poti debifa aici jos si nu mai urmaresti ceea ce se raspunde in continuare

Romeo_
Senior certificat
Sau mai ai optiunea “Nu mai urmari”

Miha_Z
#StarMember
In momentul in care raspunzi la o intrebare, automat vei urmari si restul raspunsurilor celorlalti membri. Daca nu vrei sa fii notificat in email la fiecare raspuns primit la intrebarea la care ai raspuns ai varianta sa debifezi "Urmareste raspunsurile"

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumesc mult pentru informațiile primite. Chiar nu știam ca exista posibilitatea sa debifam pentru a nu mai urmări acea întrebare. Voi pune in aplicare cele descoperite, deoarece mi se umple căsuța de la mail cu notificările de aici și pierd din vedere mail-urile primite de la munca.

Ascary
Campion certificat
Cu plăcere Alex G.