anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot vedea cine mi-a dat Like la un răspuns?

Ascary
Campion certificat
As vrea să știu cine apreciază răspunsurile mele. Primesc pe mail cine îmi marchează că Soluție răspunsul dar nu primesc ceva și despre aprecieri și nici în Activități nu vad autorul aprecierii ci doar că am primit un Like.
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Din pacate nu vom avea acces la posibilitatea de a vedea de la cine am primit like-uri. Fiind o comunitate care pe viitor va avea mii de membri, nu ne va folosi la nimic aflarea numelui de la care ai primit aprecierea. Important in aceasta comunitate este de a ne ajuta intre noi prin transmiterea de informatii utile si situatii cu care ne-am confruntat in anii petrecuti in aceasta retea.

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Razvan
#StarMember
Cred ca platforma nu permite momentan sa vezi cine îți dă like.

Miha_Z
#StarMember
Din pacate nu vom avea acces la posibilitatea de a vedea de la cine am primit like-uri. Fiind o comunitate care pe viitor va avea mii de membri, nu ne va folosi la nimic aflarea numelui de la care ai primit aprecierea. Important in aceasta comunitate este de a ne ajuta intre noi prin transmiterea de informatii utile si situatii cu care ne-am confruntat in anii petrecuti in aceasta retea.

Vio73
#StarMember
Nu ai această posibilitate la acest moment.

Vio73
#StarMember
Eu unul, ți-am dat la multe postări.

Ascary
Campion certificat
Mulțumesc pentru răspunsuri.

Miha_Z
#StarMember
Oricand cu placere!

Vio73
#StarMember
Mulțumesc și eu!

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumim mult pentru informații și foarte buna întrebarea. Chiar zilele trecute tot vedeam pe mail ca am primit o apreciere și am tot căutat sa aflu de la cine și nu am găsit. Am intrat in setări, in toate opțiunile din platforma și nimic. Acum am aflat și răspunsul pentru care nu am găsit, fiindcă nu exista aceasta opțiune. Era interesant sa vedem de la cine primim aprecierile.

Jay
Campion certificat
Era interesant sa stim, dar, nu cred ca este un lucru necesar sau folositor.. Important este sa dai like unui raspuns cu care esti de acord, care stii ca este cel mai aproape de realitate pt a-i putea ghida si pe altii spre un raspuns cat mai potrivit pt ce au nevoie sa stie.

Vio73
#StarMember
E, ar fi necesar, dar nu putem ști la acest moment.

Razvan
#StarMember
Probabil ca să nu se aglomereze platforma, nu s-a mai implementat aceasta setare.

Vio73
#StarMember
Poate va deveni disponibilă această opțiune pe viitor!

Miha_Z
#StarMember
Nu ne va ajuta la nimic daca vedem cine ne-a dat like. Poate vazand vom deveni mai partinitori si aici e bine sa fim cat se poate de obiectivi.

Vio73
#StarMember
Foarte bine subliniat, bravo! Cred că tocmai din acest motiv nu este disponibilă.