anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum ati petrecut Revelionul 2022

mihai_13
Maestru
- La Multi Ani !
- Asa am "petrecut" eu trecerea dintre ani - adica la servici 🙂
- cineva mai trebuie sa si munceasca 🙂
- cu aceasta ocazie tin sa le spun in special LA MULTI ANI ! celor care sunt/au fost la servici de Revelion si asigura "curent-apa-gaze"-serviciul de Salvare/ISU-politie-armata- si nu in ultimul rand serviciile GSM in speta Orange pentru ca totul sa decurga normal in societate - cineva acolo este la post si asigura continuitate .
13 Răspunsuri 13

Viocat
Senior certificat
In vizita la prieteni

Jay
Campion certificat
La butoane.. nooo.. nu muncind.. la butoanele de prin casa.. telecomanda, laptop, telefon.. cu gânduri de mai bine și o mica speranța.. :) La Mulți Ani!!

Vio73
#StarMember
Salutare! Am ,,petrecut " în casă, cu familia. Bineînțeles că nu e nimic ieșit din comun. Ne-am uitat la tv, am mai servit câte ceva și după ora 1.30 ne-am pus la somn. Nu mă prea dau în vânt după petreceri și nici nu consum alcool. La mulți ani, tuturor! Să aveți un an 2022, cu sănătate și împliniri!

teacher_
#StarMember
La multi ani! Și eu am fost acasă, cu familia. Anul asta am zis pas deplasărilor, o sa le păstrăm pentru zile mai călduroase. La multi ani cu bucurii!

CrissAlina
Junior entuziast
Acasa cu sotul

CrissAlina
Junior entuziast
La multi aniiii !!!

Haptic
Explorator entuziast
In strada la focul de artificii.

radumsk
Junior entuziast
La multi ani! Cu prietenii.

And04
Senior
Un An Nou fericit! Am petrecut acasa cu familia si prietenii 🙂

Mar1us
Junior
La Multi AnI si un an nou fara restrictii tuturor ! eu am petrecut .. classified :)))

Dany_87
Junior entuziast
La Mulți Ani !!! La biserică pâna după miezul nopții...apoi cu prietenii și familia ....

Miha_Z
#StarMember
La multi ani! Revelionul l-am petrecut cu finii la Râșnov. Am găsit cazare la un preț accesibil și am vrut sa petrecem într-o zonă montană. Din păcate vremea nu prea a ținut cu noi și a plouat. Ne-ar fi plăcut putina zăpadă, dar n-a fost sa fie.

Nanciu_Ionel
Junior
La servici