anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aprecieri dezactivate sau lipsă pe topicurile de concurs

alterego
Explorator

Sunt singurul pentru care sistemul de aprecieri este dezactivat?

Practic la postarea despre concursul 5 ani nu am această opțiune deloc... iar la cursa cu obstacole îmi apare semnul interzis în zona de aprecieri.

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Nu, nu ești singurul. Opțiunea de aprecieri este blocată pentru ambele topicuri pentru că like-urile obținute pe topicurile de concurs nu se contorizează pentru proba de maraton, conform regulamentului.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

DanielaH
Moderator

Nu, nu ești singurul. Opțiunea de aprecieri este blocată pentru ambele topicuri pentru că like-urile obținute pe topicurile de concurs nu se contorizează pentru proba de maraton, conform regulamentului.

Am inteles!Merci mult!

alterego
Explorator

Perfect! Era ciudat oricum 😀

Sa cam "abuzat" de like-uri la ultimul concurs.

O decizie foarte bună prin dezactivarea acestora.

MCostel
Cunoscător

Nu am mai văzut asemenea interes pentru un concurs de foarte mult timp.

Regulile au fost îmbunătățită și concursul este accesibil tuturor membrilor (atât pentru cei experimentați cât și pentru cei noi) cu excepția probei numărul 2 unde va fi mai dificil pentru membri mai noi care trebuie să concureze cu membri consacrați ai comunității.

Mult succes participanților.

 

sorin17957998
Junior entuziast

Nu se poate da like

Jay
Campion certificat

Salut!

Dacă ai incercat sa dai like în cele 2 topicuri legate de concurs, acolo au fost dezactivate, deoarece pentru acele topicuri like-urile nu se contorizează.. 

Ai răspunsul aici..  https://comunitate.orange.ro/t5/comunitatea-orange/aprecieri-dezactivate-sau-lips%C4%83-pe-topicuril...

LE: aceasta informatie este  mentionata si in regulament, atașez o captură aici.. 

Jay_0-1717726560197.png

 

FLo1
#StarMember

Bine ai revenit @Jay . Long time no see..... Mulțumim de răspuns.

sorin17957998
Junior entuziast

Super,merci! La tine am dat primul like,merge.  🙂

Merci mult ptr raspuns si ajutor!

Altii dau doar like ptr premii..Chiar iti doresc sa câștigi..

DanielaH_0-1717757197848.png

 

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

La topicurile de concurs, nu merge. S-a mai spus deja și a mai fost un topic pe această temă.

Ai detalii aici:

https://comunitate.orange.ro/t5/comunitatea-orange/aprecieri-dezactivate-sau-lips%C4%83-pe-topicuril...

În schimb, poți da like peste tot altundeva!

Baftă!

Merci

Like-urile au fost dezactivate deoarece trebuie obținute în urma activității și implicării în comunitate.