anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

📢 [Încheiat] Anunț Important: Sondaj aniversar! 🎉

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru că ne dorim să continuăm împreună călătoria frumoasă de până acum și pentru că părerea voatră contează cel mai mult, vă invităm să participați la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) în care vă rugăm să ne împărtășiți ideile și opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem să știm ce vă place (sau nu),  ce credeți că am putea îmbunătăți și cum putem face din Comunitatea Orange un loc și mai plăcut pentru interacționare, învățare și schimb de experiențe.

📅 Survey-ul va fi deschis în perioada: 6 – 20 iulie 2023 și îl puteți accesa aici.

Vă încurajăm pe toți să participați și să vă faceți vocile auzite. Vă asigurăm că vom trata cu cea mai mare seriozitate răspunsurile voastre , iar informațiile personale (dacă va fi cazul) vor fi păstrate strict confidențial.

Vă mulțumim anticipat pentru feedback.

 

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

 

P.S. vom acorda un badge special tuturor participanților care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 Răspunsuri 157

cornel_tudurean
Începător

Va salut,

In primul rand subiectele voastre nu sunt foarte serioase si nu trateaza subiectele istorice dintre Orange si clientii sai, subiecte legate de oferte false, greu de inteles, cu subinteles, inselatoare si alte adjective care genereaza invective.

In al doilea rand Orange este o firma nu o fiinta dar asa zisii oameni (oare-s fiinte ?) din Orange se cred mai presus de clienti sau interlocutori si aplica orbeste si prosteste "toate tampeniile" generate de "o minte cenusie (si neagra-n cerul gurii") din cadrul aceleiasi firme (oarece leaderi "infectati" de rau sau a se citi, furt). Tare-as vrea ca tot ce genereaza un astfel de "tamp" sa se rasfranga asupra parintilor, bunicilor si copiilor lui (oferte false, propuneri prostesti, inselaciune etc) si sa plateasca ei in nestire pentru ofertele mincinoase la care au spus da. Poate publicand astfel de lucruri si/sau subiecte veti realiza ca unii dintre slujbasii firmei (cred eu ca marea majoritate) nu mai au nici un fel de discernamant profesional si nici un fel de constiinta ...

Daca veti reusi sa corectati asemenae deviatii si sa stopati inselaciunea (cu acte) atunci poate ca veti deveni o firma OK. Dar personal nu am prea mari asteptari de la voi.

Daca va ajuta cu ceva sa stiti ca in "pole position" aveti celelalte firme de telecomunicatii care, la randul lor, au si ele "capetele lor intunecate" !

Cred ca "biti" va ametesc ! Reveniti la comunicatiile prin scrisori !!!

Ar trebui sa fiti oameni nu "orangi" dar nu cred ca sunteti in stare ! Cei mai multi sunteti deja subjugati !

Flaviu
Începător

Sunt client în rețea din 1997. Deci simțeam nevoia să aparțin de această comunitate.

Vacareanu
Începător

Sa speram sa prindem cat mai multi …

Marian_Eugen
Junior entuziast

As dori o ferta! Mult mai buna ca acelor de la RCS-RDS (Digi) fie pe servici fixe , fie Mobil ! Ii vreau jos jos jos !

Bogdan_Romulus
Junior entuziast

ÎMI PLACE ORANGE

RECOMAND

cbnstefan
Junior

Este OK. Intru pentru a afla informații și păreri despre Orange. 

cbnstefan

Cristinel_4
Junior

Urmăresc cu interes și curiozitate, întrebările din comunitate. Curiozitate la îmbunătățirea tehnologiei, și răspunsuri la noile gadgeturi. 

nen3i
Începător

Aș fi apreciat mai mult dacă "survey-ul" ar fi fost denumit "Chestionar" și nu o romgleză obosită.

Dacă chestionarul ar fi avut diacritice în text

Dacă ar fi fost răspunsuri și pentru cei care s-au trezit cu un mail de la o comunitate despre care habar nu aveau și au decis totuși să răspundă la chestionar.

Nu este ca și cum toți respondenții sunt membri activi în comunitate și au ceva de spus...

IonelM
Explorator

Mi-aș fi dorit serviciul number share pe Apple Watch la Yoxo. 

Deyu23
Explorator

Done !! 

GabiB
Junior

La multi ani !!!

FlorinJoint
Începător

sunt alaturi de voi de mai bine de 6 ani, ati imbunatatit serviciile in fiecare an tot mai bune,

Drakos
Începător

Nu vad nici o eroare evidentiata

Lukas
Începător

O rețea bună, opțiuni bune la un preț corect!

Sibel
Începător

Buna