anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

📢 [Încheiat] Anunț Important: Sondaj aniversar! 🎉

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru că ne dorim să continuăm împreună călătoria frumoasă de până acum și pentru că părerea voatră contează cel mai mult, vă invităm să participați la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) în care vă rugăm să ne împărtășiți ideile și opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem să știm ce vă place (sau nu),  ce credeți că am putea îmbunătăți și cum putem face din Comunitatea Orange un loc și mai plăcut pentru interacționare, învățare și schimb de experiențe.

📅 Survey-ul va fi deschis în perioada: 6 – 20 iulie 2023 și îl puteți accesa aici.

Vă încurajăm pe toți să participați și să vă faceți vocile auzite. Vă asigurăm că vom trata cu cea mai mare seriozitate răspunsurile voastre , iar informațiile personale (dacă va fi cazul) vor fi păstrate strict confidențial.

Vă mulțumim anticipat pentru feedback.

 

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

 

P.S. vom acorda un badge special tuturor participanților care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 Răspunsuri 157

Liannas
Începător

pentru ca rar e sa nu am semnal. Fata de alți care rămân fără semnal când ți-e lumea mai draga la Orange nu se întâmplă asa ceva. Liana Cuc 

E totusi o aniversare si nu are rost sa postez un printscreen cu acoperirea antenei Orange intr'un sat. In care in ultimii 3 ani a fost semnall full. Si de ce e semnal in munti....pe vf. Moldoveanu?

Eu ma portez un pic la Digi si'l las pe Dl. Moldoveanu sa plateasca el abonamentul

kmy11
Începător

Prin Comunitate sunt la curent cu experientele celorlalti, experiente din care pot sa ma inspir si eu 

RaduL
Începător

Particip la sondaj

Călin_madescu
Începător

O. K. În magazin vreau preț în moneda națională. 

Umilit_si_eu
Începător

Am cerut oferta pt portare si agentii din show room au foarte aroganti

ranpacip
Începător

Sunt client Orange de la Dialog am 25 de ani in sistem!

La asa vechime ,nu sa fiu indiscreta , dar de cate oferte ai beneficiat de la Orange?Ce abonament detii?

E o aniversare aici, nu intreba,ca nu poate sa minta

mary_mary
Începător

44

mili_n0
Începător

Sunt din 1998 pe Dialog.Slabuta retea,dar a invatat multe de la "noi"!

Angy
Începător

Am aproape 18 ani de portocaliu 🙂 numai abonament.

EVA_1
Începător

Sant pensionară 

BlackWolf
Senior certificat

Aoleu, ce se spameaza topicul asta. Numai comentarii fara rost de la oameni care nu au inteles ca nu trebuie sa scrie nimic aici ci sa acceseze acel link de la inceput si sa completeze acolo...

ionutzyy
Începător

Ce mai buna rețea mobila am nr de telefon mai bine de 15 ani și nu as renunță la rețeaua Orange și nici la nr de telefon